Борис Джонсон йде у відставку

СВІТ
07 липня, 13:20
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон

Британський прем’єр-міністр від початку повномасштабного вторгнення росії активно підтримує Україну

В офісі прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона готують заяву на випадок можливої відставки.

Про це повідомляє Sky news.

Телеканал зазначає: в офісі Джонсона досі немає чіткого розуміння, чи зробив він конкретний вибір щодо своєї відставки. Однак те, що співробітники офісу почали готувати заяву, свідчить про суперечливі думки з цього приводу.

Джерело повідомило, що Джонсон розмовляв з головою консервативного комітету бекбенчу 1922 року сером Гремом Брейді і погодився піти у відставку, а новий лідер торі має бути на конференції партії в жовтні.

Протягом останніх днів у Лондоні поновились заклики до відставки Бориса Джонсона. Станом на ранок четверга кількість урядовців, які залишили його кабмін, перевищила 50 осіб. Джонсон заявив, що залишається прем'єр-міністром Британії попри численні заклики піти.

Причиною невдоволення Консервативної партії стали неправдиві заяви Даунінг-стріт щодо колишнього заступника парламентського організатора Кріса Пінчера, якого звинувачують у домаганнях до двох колег.

Канцелярія Джонсона стверджувала, що прем’єр не знав про цей інцидент і тому підтримав повторне призначення Пінчера у 2022 році, але пізніше прем’єр був змушений визнати, що це не так.

Борис Джонсон від початку повномасштабного вторгнення московії активно підтримує Україну: він виступає за надання Києву достатньої військової допомоги для відвоювання всіх окупованих ординськими силами територій, а також пообіцяв мільярди фунтів стерлінгів фінансової підтримки.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Студент, який створив спільноту збирачів сміття, планує об’їхати Великобританію, щоб боротися зі зміною клімату.
вчора, 23:17
Світ
Уряд Великої Британії може залучити військових для забезпечення функціонування державних служб, якщо їхні працівники розпочнуть страйк.
04 грудня, 16:56
Світ
Спецслужби отримали доступ до "цілком таємних деталей" переговорів з міжнародними союзниками
30 жовтня, 11:05
Світ
Новим головою уряду Великої Британії стане колишній міністр фінансів Ріші Сунак
24 жовтня, 16:23
Світ
Борис Джонсон відмовився від лідерської гонки консерваторів
24 жовтня, 06:54
Світ
Прем'єр-міністр Великої Британії залишиться ще на деякий час до призначення наступника
20 жовтня, 15:44