Браконьєри продовжують знищувати диких тварин на Полтавщині
Працівники ПАФ «Подоляка» упіймали двоногу потвору, яка систематично займалася браконьєрством у мисливських угіддях
На Полтавщині, попри заборону полювання в період воєнного стану, продовжують фіксувати факти браконьєрства.
На території Руднянського лісництва працівниками Приватної агрофірми "Подоляка" було зафіксовано порушення полювання.
19 березня в лісовому масиві Рудницького лісництва Полтавського лісгоспу(мисливські угіддя ПАФ «Подоляка») браконьєр, з використанням заборонених знарядь полювання (в кількості 5 одиниць(те що вдалось виявити) вбив одну лисицю та одну козулю європейську.
Заборонені знаряддя полювання були виявлені єгерською службою господарства.
Після виявлення знарядь з добутими тваринами працівниками єгерської служби господарства було встановлено камеру фотопастку для фіксації порушника-браконьєра.
Камера зафіксувала як порушник прийшов за здобиччю,
встановив повторно петлі та забрав добутих браконьєрським способом тварин.
В наслідок порушення заподіяно шкоду 33 тисячі гривень (оцінених згідно з Наказом № 301/222 Міністерства аграрної політики та продовольства / Міністерства екології та
природних ресурсів).
Проте жоден наказ не здатний оцінити реальної шкоди дикій природі, яку завдають браконьєри своїм злочинним промислом.
Браконьєрський промисел цієї особи представники ПАФ «Подоляка» фіксують у своїх угіддях протягом останніх
пів року.
По вигляду та зухвалості браконьєра видно, що він займається забороненим промислом не з нужди, а заради власного збагачення. Зухвалість поведінки даної особи вказує на те, що він відчуває свою безкарність.
Керівництвом ПАФ «Подоляка» було подано до правоохоронних органів заяву про злочин, передбачений ст. 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання).
Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щиру подяку Олександру Федоровичу Подоляці та працівникам ПАФ «Подоляка» за проявлену принциповість.
Боротьба з браконьєрством та безконтрольним вбивством диких тварин - це неоціненний вклад у майбутнє України. І добре, що на Полтавщині ще є люди, які дбають про збереження дикої природи, та продовжують викривати кричущі факти варварських вбивств диких тварин. Ми маємо зберегти природу та тваринний світ України для наших нащадків.
Національна Поліція зобов'язана встановити особу браконьєра та притягнути його до кримінальної відповідальності. Це має стати уроком для інших двоногих потвор, які займаються забороненим промислом.
Уважати дану публікацію офіційним повідомленням Національної поліції України про вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання). п. 11 ч. 1 ст. 67 КК України закріплено, що вчинення злочину з використанням умов воєнного стану є обставиною, яка обтяжує покарання.