Риба у водоймах Полтавщини на вагу золота

ПОЛТАВА
04 червня, 14:45
Риба у водоймах Полтавщини на вагу золота

Щодня в області знімають знаряддя для незаконного вилову біоресурсів. Браконьєри не бояться ні штрафів, ні опинитися за ґратами.

Напередодні у Кременчуцькому водосховищі виявили 9 сіток, встановлених невідомими правопорушниками. Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднила пресслужба Полтавського рибоохоронного патруля.

Як відомо, саме літній період — один із найактивніших та найблагодатніших для рибальства. Проте деякі «любителі» переходять дозволені чинним законодавством межі, застосовуючи для вилову біоресурсів заборонене оснащення.

«Наш рибпатруль спільно із громадськими інспекторами відпрацював черговий рейд в акваторії Кременчуцького водосховища межи сіл Жовнено і Вереміївка. Виявлено та знято з лову браконьєрські сітки з жилки у кількості 3 штуки, а також 6 ятерів. У заборонених знаряддях знаходилося по кілька особин сома, сазана та ляща, які в живому стані випущено у природне середовище. Власників безгосподарського майна встановити не вдалося, тому було опломбовано і вилучено», — відзвітували обласні рибінспектори.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, що жадібність і бажання легкої наживи до в'язниці цілком можуть довести. Порушникам нерестової заборони це доводять до відома вже після затримання.

Читайте також:
Полтава
Попри оголошення дозволеного державними органами сезону вилову безхребетних членистоногих тварин усе ж діють певні обмеження.
17 липня, 14:55
Полтава
На природній водоймі неподалік села Піски викрито чергового браконьєра. Неназваний в інтересах слідства чоловік нарибалив 10 кг біоресурсів.
30 квітня, 14:45
Полтава
Чоловік рибалив в акваторії Кам'янського водосховища неподалік села Орлик Полтавського району. Тепер доведеться заплатити штраф.
27 березня, 07:00
Виміри
Працівники ПАФ «Подоляка» упіймали двоногу потвору, яка систематично займалася браконьєрством у мисливських угіддях
03.04.2023, 19:04
Світ
На московії знайшли мертвим депутата-браконьєра, що позував на тлі десятків вбитих гусей
22.12.2021, 21:21
Полтава
34-річного жителя Кременчука затримали посеред вулиці з пакетом повного раків і риболовецьких снастей.
08.12.2021, 13:28