Чому депутат від «БПП» Бублик залишає військових без землі?

ПОЛТАВА
12.11.2016, 12:14

Брати Бублики опинилися в центрі нового скандалу, пов’язаного з учасниками війни на Сході України. Військові надали документи, що підтверджують умисний спротив брата нардепа Юрія Бублика Олександра у виділенні землі військовим. Так, сільський голова с. Ковалівка Полтавського району Олександр Бублик від імені виконавчого комітету Ковалівської сільради прохав у Держгеокадастру Полтавського району не погоджувати проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок бійцям.

Брати Олександр (ліворуч) і Юрій Бублики 

Прохання відмовити військовим у земельній ділянці Бублик висловлює через нібито розташований на тій території цвинтар. Та документально поховання займають 0,60 га з 20 га, зазначених у документації. Місцеві та обурені бійці зазначають, що Бублики чинять спротив через бажання захопити землю для власних потреб.

Нагадаємо, це вже не перший конфлікт братів Бубликів із військовими. Бійці вже не раз запевняли, що Олександр Бублик ухиляється від виділення земельних ділянок бійцям. Через це нещодавно розглядалася судова справа.

Та позицію братів пояснює вчинок нардепа від «БПП» Юрія Бублика. На одній із гулянок у Ковалівці люди записали на відео, як Юрій витанцьовує у жіночому ліфчику й рейтузах. Випадок мав місце в кінці серпня 2014 року, коли точилися кровопролитні бої за Іловайськ, у яких ЗСУ зазнали значних утрат.

Відео з місця тусівки в Ковалівці. Без коментарів.  

Більше читайте: Кончита Вурст по-ковалівськи, або Юрій Васильович змінює професію


Читайте також:
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
вчора, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
вчора, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30