Бразильська армія не допустить узурпації влади та посягань на демократію в країні

СВІТ
18 травня, 10:05
Бразильська армія не допустить узурпації влади та посягань на демократію в країні

Необдумані кроки президента Жаїра-Мессіаша Болсонару у боротьбі зі спалахом коронавірусу продукують змішану реакцію громадськості.

Участь голови держави у протестах проти посилення карантину, на яких закликали до згортання парламентської демократії, зменшують його авторитет в армійських колах, інформує видання "O Estadão de São Paulo".

Колишні міністри оборони Бразилії засудили поведінку Жаїра-Мессіаша Болсонару, закликавши розв'язувати нагальні соціальні проблеми, а не використовувати авторитарну риторику, популярну серед правих організацій.

«Критика законодавчих і судових органів влади є неприйнятною. Збройні сили Бразилії, попри популістські гасла окремих гарячих голів, лишаються вірними демократії, а будь-яке заохочення військових до втручання у політику заслуговує на суворий осуд громадськості», — йдеться у листі 6 ексміністрів до президента.

Вказаний документ підписали очільники оборонного відомства: Алду Ребелу, Селсу Аморінь, Жак Ваґнер, Жузе Веґаш-Філью, Нельсон Жобінь і Раул Жунґманн.

Вони закликали Жаїра-Мессіаша Болсонару не дезорієнтувати, а об'єднувати довкола інституцій влади населення країни на час боротьби з пандемією.

Читайте також:
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36
Засуджений просив у Верховного суду перекваліфікувати його дії на вбивство через необережність.
11 вересня, 13:41
Проєкт унормовує сплату податків військовослужбовцями.
10 вересня, 14:22
Злочинну групу, виявлену у лавах Збройних Сил України, притягнуть до відповідальності за розкрадання продуктів з військового шпиталю.
03 вересня, 12:04
Міністр оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер оголосила про початок реформи всередині збройних сил країни — Бундесверу.
02 липня, 11:54
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30 травня, 15:27