Бразильська поліція обшукала соратників експрезидента Болсонару

КРИМІНАЛ
09 лютого, 21:01
Бразильська поліція обшукала соратників експрезидента Болсонару

Адміністрація рафінованого лівака у президентському кріслі Луїза Інасіу Лули да Силви «полює не відьом». Під прицілом — політичні опоненти.

Напередодні правоохоронні органи Бразилії вилучили паспорти у Жаїра Болсонару та кількох сотень його поплічників через справу про «спробу державного перевороту». Відповідний документ за підписом голову Верховного суду країни виклала федеральна прокуратура.

Очільник бразильської Феміди зобов'язав відправити до ізолятора полковника армії Бернарду Нету, майора Рафаеля ді Олівейру, колишнього спеціального радника президента із міжнародних справ Філіпа Перейру та помічника Марселу Камару. Суд також зобов'язав знайти, обшукати та затримати експрезидента Болсонару, якому заборонили залишати країну.

Як вдалося з'ясувати, фігурантів кримінальної справи також звинувачують у співучасті у «поширенні «дезінформації та нападках на виборчу систему, замаху на волю кількох чиновників та спробі захопити державну владу». За версією слідства, «соратники Болсонару брехали суспільству про нечесність президентських виборів 2022 року, організувавши масові заворушення у столиці».

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як 41-річного депутата муніципальної ради Ріу-ді-Жанейру Карлуша Болсонару звинувачено у «незаконному шпигунстві». Він нібито стежив за опонентами.

Читайте також:
Кримінал
Його обвинувачують у відмиванні сотень мільйонів доларів на території Європейського Союзу, України та Великої Британії.
12 квітня, 20:03
Кримінал
Унаслідок реалізації схеми бюджету завдано збитків на суму 159,5 млн гривень.
11 квітня, 18:41
Кримінал
ВАКС продовжив до 26 травня строк дії обов'язків, покладених на колишнього голову Полтавської ОДА Валерія Головка.
11 квітня, 15:18
Кримінал
Державі завдано збитків на 26 млн грн
11 квітня, 09:24
Кримінал
Її підозрюють у заволодінні коштами резервного фонду Кабінету міністрів на суму понад 7,7 млн грн.
10 квітня, 18:55
Кримінал
За ці кошти вони обіцяли сприяти вирішенню питання про передачу в довгострокову оренду об’єкта незавершеного будівництва.
10 квітня, 15:00