Бригаду ТрО формують у Полтавській області, але без постійного місця дислокації

ПОЛТАВА
22.12.2021, 10:02
Бригаду ТрО формують у Полтавській області, але без постійного місця дислокації

До 15 січня 2022 року на Полтавщині планується розгорнути 4 підрозділи територіальної оборони.

Про це інформаційній аґенції "Останній Бастіон" повідомив начальник пресслужби обласного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Роман Істомін.

За його словами, наразі всім охочим варто поспішити, щоби обрати посаду та стати на захист свого дому та родини.

«Перевага такої служби в тому, що військові служитимуть за місцем проживання. На службу в підрозділи ТрО запрошуються офіцери запасу, які мають досвід військової служби, а також військовозобов’язані та резервісти без досвіду військової служби, які матимуть змогу зайняти старшинські, сержантські та солдатські посади», – прокоментував Роман Істомін.

Водночас він не уточнив, чи підготовлені штаби та казарми для бійців, адже за нашими даними у Полтавського і Кременчуцького батальйонів територіальної оборони до тепер немає постійного місця дислокації.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", резервісти Полтавщини готові дати відсіч кремлівському агресору.

Читайте також:
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28
Війна
Бійці Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського 47 діб стримують російську необільшовицьку навалу.
11 квітня, 08:42
Війна
На Таврійському напрямку вимальовуються перші ознаки оточення великих з'єднань російських окупаційно-терористичних підрозділів.
06 квітня, 18:48
Світ
678 підданих Шведського королівства поповнили лави Іноземного легіону у складі Збройних Сил України задля поборення російської навали.
04 квітня, 17:10