БРІКС помер, але замість нього з'явилось дещо гірше

СВІТ
25 вересня, 12:35
БРІКС помер, але замість нього з'явилось дещо гірше

Державницька мудрість полягатиме в швидкій адаптації до реалій.

Візит до США відбувався на тлі глобального геополітичного розкладу, який уже фактично склався і який уже розуміють світові лідери. Суть його в тім, що первинний формат БРІКСу помер.

З’явилося набагато гірше РІККІ: росія, Іран, Китай, Корея Північна, Індія – гірше, бо дієве, кусюче, диктаторське, мілітаристське, ядерне утворення антизахідних деспотій.

РІККІ фактично перекрило просідання росії від західних санкцій: Китай купляє рос.енергоносії й ліс, а росії почав продавати зі стрибком +76% довкола військові товари. Іран забезпечує безпілотниками. Корея – ракетами й боєприпасами. Індія купляла рекордні 2 млн барелів рос.нафти. На підсосі в РІККІ росія може вести війну до скончанія віків.

Паралельно: по Україні повноцінно починають працювати 2 фінансово-аудиторські ротвейлери зі США. За ревізію фінансової допомоги береться Ген інспектор Пентагону Роберт Сторч. Також розпочинає свою місію спецпредставниця США з питань економічного відновлення України, мільярдерка Пенні Сью Пріцкер.

Роберт Сторч сторчма поставить аналіз витрат 113 млрд доларів, наданих Україні за 2 роки. На тлі прискіпливого аудиту може дійти навіть до призупинки нових поставок. Пріцкер – №263 в списку найбагатших американців і №651 найбагатших людей світу. Предки походять з с. Великі Пріцьки, тож, схоже, великі пріцьки чекають на любителів фіглювати, бо ця леді належить до такої породи, якій локшина протипоказана.

Нова дійсність є такою, якою є, й до неї слід підходити професійно-прагматично. Державницька мудрість полягатиме в швидкій адаптації до реалій.

Автор : Остап Дроздов
Читайте також:
Політика
Виділення допомоги проголосують навіть, якщо не буде домовленості з республіканцями щодо фінансування зміцнення кордону.
29 листопада, 07:54
Політика
Якщо Захід не збереже підтримку України на високому рівні, наступний рік буде ще більш сприятливим для росії — президент Чехії Павел.
28 листопада, 07:32
Опінії
Чи бодай якийсь натяк на стратегію в умовах нової реальності має влада, міжгалактично відірвана від цієї реальності?
24 листопада, 13:25
Опінії
Не можна казати, що європейці мудаки через те, що певна група людей, що відстоює свої інтереси, блокує кордон України.
23 листопада, 15:45
Опінії
Для нас важливо не загубитись у вирі майбутнього десятиліття турбулентності. А щоб не загубитись, потрібно стати самодостатніми !
18 листопада, 12:33
Політика
За даними фінських прикордонників, цього тижня до Фінляндії прибули близько 300 прохачів притулку.
18 листопада, 09:35