БРІКС помер, але замість нього з'явилось дещо гірше

СВІТ
25.09.2023, 12:35
БРІКС помер, але замість нього з'явилось дещо гірше

Державницька мудрість полягатиме в швидкій адаптації до реалій.

Візит до США відбувався на тлі глобального геополітичного розкладу, який уже фактично склався і який уже розуміють світові лідери. Суть його в тім, що первинний формат БРІКСу помер.

З’явилося набагато гірше РІККІ: росія, Іран, Китай, Корея Північна, Індія – гірше, бо дієве, кусюче, диктаторське, мілітаристське, ядерне утворення антизахідних деспотій.

РІККІ фактично перекрило просідання росії від західних санкцій: Китай купляє рос.енергоносії й ліс, а росії почав продавати зі стрибком +76% довкола військові товари. Іран забезпечує безпілотниками. Корея – ракетами й боєприпасами. Індія купляла рекордні 2 млн барелів рос.нафти. На підсосі в РІККІ росія може вести війну до скончанія віків.

Паралельно: по Україні повноцінно починають працювати 2 фінансово-аудиторські ротвейлери зі США. За ревізію фінансової допомоги береться Ген інспектор Пентагону Роберт Сторч. Також розпочинає свою місію спецпредставниця США з питань економічного відновлення України, мільярдерка Пенні Сью Пріцкер.

Роберт Сторч сторчма поставить аналіз витрат 113 млрд доларів, наданих Україні за 2 роки. На тлі прискіпливого аудиту може дійти навіть до призупинки нових поставок. Пріцкер – №263 в списку найбагатших американців і №651 найбагатших людей світу. Предки походять з с. Великі Пріцьки, тож, схоже, великі пріцьки чекають на любителів фіглювати, бо ця леді належить до такої породи, якій локшина протипоказана.

Нова дійсність є такою, якою є, й до неї слід підходити професійно-прагматично. Державницька мудрість полягатиме в швидкій адаптації до реалій.

Автор : Остап Дроздов
Читайте також:
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03
Світ
Урядове рішення має затвердити парламент країни. Наразі палестинську державу визнають понад 140 країн
30 травня, 18:08