Британці планують отримувати біопаливо зі стічних вод

12.11.2020, 08:59
Британці планують отримувати біопаливо зі стічних вод

Каналізаційні стоки великих міст Вельсу стануть місцем "видобутку" водневого палива для живлення електротранспорту.

Про інноваційний проєкт із бюджетом 60 тисяч фунтів (79,5 тисяч доларів) повідомили журналісти видання "BBC".

Унікальна технологія перероблення стічних вод на енергоносій з нульовим рівнем викидів під назвою "Make Your Poo Work For You" покликана покращити екологію та зменшити використання традиційного пального.

«Каналізаційний мул є побічним продуктом від очищення труб водопостачання і водовідведення. У ньому утворюються багаті мікробами, як тверді відходи, так і скупчення газових випарів, що ще ніхто не використовував як біопаливо. Цей компостний матеріал буде відібрано до резервуарів із необхідним хімічним обладнанням, де й відбуватиметься перетворення на біогаз», — коментують розробку у компанії "Welsh Water".

Першу партію виробленого до кінця 2021 року зі стічних вод енергоносія випробують на комунальному транспорті міста Кардіфф: електробусах і таксі-елетромобілях.

Нагадаємо, нещодавно міська влада Токіо взяла на озброєння інноваційну технологію по боротьбі з відходами, про що повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
Інноваційний рентген-пристрій, який показуватиме людські клітини у реальному часі, презентували в Університеті Мельбурна.
10 листопада, 12:56
Не за горами час, коли улюблену книгу можна буде почитати під теплим промінням від хатньої рослини.
27 вересня, 11:15
Нзамбі Маті – 29-річний інженер зі столиці Кенії Найробі, який майстерно перетворює пластикові відходи на цеглу.
14 серпня, 12:23
Механізм вітчизняного всенародного волевиявлення мусить бути заснований на принципах, коли кожне голосування матиме свою певну "ціну".
28 січня, 09:09
Державне агентство з продовольства Сінгапуру видало дозвіл на продаж штучного м’яса від американської компанії "Eat Just".
07.12.2020, 11:26
Україна, як і більшість країн світу, спадком минулого має непридатну до сучасного життя систему навчання.
12.08.2020, 14:53