Американські зброярі випробували на публіці робот-танк

СВІТ
05 травня, 21:07

Поки неповторна у своєму роді технологічна новинка не готова до участі у боях. Але у разі потреби її обіцяють неодмінно застосувати.

Відповідним роликом із полігону на одному зі штатів Середнього Заходу поділилося американське військове агентство Управління перспективних проєктів міністерства оборони (DARPA). Назва розробки — RACER RHP (Роботизований самохід у складних середовищах зі стійкою важкою платформою).

За словами інженерів, повнорозмірний робот-танк важить 10,8 тонни, має довжину 6 метрів і здатен пересуватися бездоріжжям. Панцерник оснащений масивом сенсорів і штучним інтелектом, що дозволяє адаптуватися до поверхні; решту подробиць, звісно ж, тримають у таємниці.

Модель RACER RHP використовує базову платформу Textron M5, раніше розроблену та використовувану в іракській та афґанській кампаніях Армією США. Станом на цю мить відомо, що до розробки залучені співробітники Вашинґтонського Університету, NASA і Технологічного Інституту Джорджії.

Тим часом як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у США презентували унікальний артилерійський снаряд. Збройна інновація здатна влучати у ціль на відстані понад 110 кілометрів.

Читайте також:
Життя
Американська компанія Aptera Motors випустить спеціальну версію триколісного електрокара. Транспортний засіб працює на сонячній енергії.
30 квітня, 06:00
Життя
Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.
27 квітня, 08:27
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00
Життя
Своїми інноваціями Швеція рятує життя і техніку Сил оборони України. Як і за гетьмана Мазепи шведи на боці тих, хто боронить Європу від зла.
19.12.2023, 06:00