Британія передасть Україні кілька військових кораблів зі свого флоту

СВІТ
01.08.2022, 10:15
Британія передасть Україні кілька військових кораблів зі свого флоту

ЗСУ вже проходять відповідні навчання.

Велика Британія найближчим часом передасть Україні кілька військових кораблів. ЗСУ вже проходять відповідні навчання.

Про це повідомив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко у коментарі «Суспільному».

За словами дипломата, він відвідав військовий морський корабель, який найближчим часом буде переданий Україні.

«На ньому вже зараз проходять навчання наші військові. Вони керують кораблем, вони керують зброєю. Таких кораблів буде декілька», - зазначив Пристайко.

Дипломат нагадав, що після початку повномасштабної війни в Україні Туреччина повністю закрила протоки в Чорному морі для військових кораблів.

«Наші пріоритети зрушилися. Нам зараз потрібні протимінні кораблі. 2 - це початкова цифра, з якою ми зараз працюємо. Це бойові кораблі, які знаходяться на озброєнні військових морських сил Її Величності», – зазначив посол.

За його словами, ці кораблі перероблять, оновлять і додадуть спеціальне обладнання, необхідне Україні.

«Але це не тільки два кораблі. У них є більше того ж класу. І на наявних кораблях зараз проходять навчання наші офіцери і моряки», – підсумував посол.

Читайте також:
Світ
27-річна уродженка Алмати Мадіна Каттер вже кілька років мешкає у Німеччині, де заснувала благодійну організацію "Bulletproof Ukraine".
15 січня, 20:07
Світ
Берлін продовжує дивувати еволюцією на тлі постійної російської агресії та ядерного шантажу Москви проти цивілізованого світу.
06 січня, 06:00
Світ
ЄС підтримуватиме український народ на всіх фронтах: гуманітарному, економічному, політичному, дипломатичному та військовому.
01 січня, 14:56
Світ
Адмірал Тоні Радакін: «У москві гола шафа», тоді як понад 50 союзників підтримують Київ»
15.12.2022, 19:33
Світ
Як і 100 років Гельсинкі підставив дружнє плече Києву у важку і доленосну для всієї Європи мить історії, допомагаючи нам наближати Перемогу.
09.12.2022, 14:01
Світ
У борні проти чисельнішого й озброєного до зубів ворога зі Сходу українці довели свою незламність і право бути в єдиній Європейській сім'ї.
06.12.2022, 21:23