Британія заговорила про новий союз із Україною та Польщею

ПОЛІТИКА
23 січня, 08:19
Британія заговорила про новий союз із Україною та Польщею
Фото: google

В Британії також опублікували картку потенційного союзу з Україною та Польщею.

Міністр закордонних справ Британії Елізабет Трасс заявила, що зараз розглядається можливість створення спілки Великої Британії, Польщі та України.

"Ми також зміцнюємо наше двостороннє партнерство після переговорів на високому рівні в Лондоні у грудні та розвиваємо нові тристоронні зв'язки з Польщею та Україною. Ми також наполягаємо на альтернативних постачаннях енергоносіїв, щоб країни менше залежали від російського газу", – сказала вона.

Трас додала, що Великобританія із союзниками продовжить підтримувати Україну та виступати за деескалацію ситуації на кордоні з Росією. Вона зазначила, що криза, що виникла у Східній Європі, позначиться на всьому світі.

"Загрози свободі, демократії та верховенства права мають не лише регіональний, а й глобальний характер. І тому ми маємо відповісти разом", - зазначила міністр.

Зазначимо, що у Британії також опублікували картку потенційного союзу з Україною та Польщею.

Британія заговорила про новий союз із Україною та Польщею_1

Зображення з'явилося на сторінці Ради геостратегії Великобританії в Twitter.

На представленій карті темно-синім зобразили британсько-польсько-український союз, сірим – НАТО, червоним – ворожі держави (Росія та Білорусь).

Читайте також:
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21
Світ
Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.
15 лютого, 12:37