Британці навчатимуть ЗСУ знищувати російську бронетехніку

ВІЙНА
21 січня, 12:32
Британці навчатимуть ЗСУ знищувати російську бронетехніку
Фото: google

Допомога не на словах, а справами!

Великобританія перекинула до України близько 30 бійців нещодавно створеного елітного підрозділу Армійської бригади спеціальних операцій.

Група спеціалістів прибула до України для того, щоб навчити українських військових використанню нових протитанкових засобів, які раніше передала Британія. Більш зрозуміліше буде:«птурити» російські танки з NLAW. 

На офіційному сайті Міноборони Британії повідомляється, що до складу Армійської бригади спеціальних операцій входять чотири батальйони рейнджерів. За планами відомства, ці підрозділи будуть «присутні в усьому світі, щоб взаємодіяти з союзниками та партнерами та боротися з противниками, де б вони не становили загрозу Великобританії та її інтересам».

«Українці - горда суверенна нація, і вони готові відстоювати кожен метр своєї країни», – нещодавно заявив заступник  Міністра оборони Великої Британії Джеймс Хіпі

Читайте також:
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28
Війна
Бійці Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського 47 діб стримують російську необільшовицьку навалу.
11 квітня, 08:42
Війна
На Таврійському напрямку вимальовуються перші ознаки оточення великих з'єднань російських окупаційно-терористичних підрозділів.
06 квітня, 18:48
Світ
678 підданих Шведського королівства поповнили лави Іноземного легіону у складі Збройних Сил України задля поборення російської навали.
04 квітня, 17:10