Британська кіноакторка Емма Вотсон засудила Ізраїль

СВІТ
04 січня, 13:02
Британська кіноакторка Емма Вотсон засудила Ізраїль
Фото: Instagram

Зірка кінострічки "Гаррі Поттер" підтримала визвольну боротьбу палестинців, яких нещадно тероризує ізраїльська армія.

Відповідний допис Емма Вотсон виклала на своїй сторінці в Instagram, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Британська акторка і фотомодель рішуче солідаризується з палестинцями, наголошуючи, що їхній визвольний рух попри все має сенс.

Допис виконавиці головної жіночої ролі у "Гаррі Поттері" викликав як схвалення у палестинських користувачів соціальної мережі, так і хвилю обурення – у прихильників Ізраїлю.

І не дарма, адже Емма Вотсон прокоментувала власну публікацію цитатою відомої феміністки пакистанського походження Сари Ахмед, яка нещадно критикує політику Ізраїля:

«Солідарність не передбачає, що наша боротьба – це одна й та сама боротьба, або що наш біль – це той самий біль, або що ми сподіваємося на таке ж майбутнє. Солідарність включає прихильність і роботу, а також визнання того, що навіть якщо у нас різні почуття, одне й те саме життя або те саме тіло, ми живемо на загальних підставах, що ми – рівні».

Натомість офіційний ізраїльський представник в Організації об'єднаних націй Ґілад Ердан у типовій для його одноплемінників манері накинувся на кіноакторку, бездоказово звинувативши Емму Вотсон в "антисемітизмі".

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", президент Палестини закликав Ізраїль відмовитися від тактики нацистів.

Читайте також:
Світ
У YouTube повідомили, що сервіс не припинятиме роботу на росії
25 травня, 15:42
Світ
Згодом планується розширення нової політики на ряд інших кризових ситуацій.
21 травня, 17:55
Кримінал
Двоє працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату закликали Пуйла захопити Україну та "знищити бандерівців".
24 квітня, 07:59
Війна
В Україні оголосили полювання на вірнопідданого путінського шакала Рамзана Кадирова, який приїхав убивати мирне населення.
14 березня, 14:29
Війна
Депутат Державної думи РФ із фракції "Справедлива Росія – За правду" Анатолій Вассерман назвав українську націю "вигаданою".
26 січня, 12:51
Світ
Соцмережа має запрацювати 21 лютого 2022 року
09 січня, 10:21