Британська кіноакторка Емма Вотсон засудила Ізраїль

СВІТ
04 січня, 13:02
Британська кіноакторка Емма Вотсон засудила Ізраїль
Фото: Instagram

Зірка кінострічки "Гаррі Поттер" підтримала визвольну боротьбу палестинців, яких нещадно тероризує ізраїльська армія.

Відповідний допис Емма Вотсон виклала на своїй сторінці в Instagram, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Британська акторка і фотомодель рішуче солідаризується з палестинцями, наголошуючи, що їхній визвольний рух попри все має сенс.

Допис виконавиці головної жіночої ролі у "Гаррі Поттері" викликав як схвалення у палестинських користувачів соціальної мережі, так і хвилю обурення – у прихильників Ізраїлю.

І не дарма, адже Емма Вотсон прокоментувала власну публікацію цитатою відомої феміністки пакистанського походження Сари Ахмед, яка нещадно критикує політику Ізраїля:

«Солідарність не передбачає, що наша боротьба – це одна й та сама боротьба, або що наш біль – це той самий біль, або що ми сподіваємося на таке ж майбутнє. Солідарність включає прихильність і роботу, а також визнання того, що навіть якщо у нас різні почуття, одне й те саме життя або те саме тіло, ми живемо на загальних підставах, що ми – рівні».

Натомість офіційний ізраїльський представник в Організації об'єднаних націй Ґілад Ердан у типовій для його одноплемінників манері накинувся на кіноакторку, бездоказово звинувативши Емму Вотсон в "антисемітизмі".

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", президент Палестини закликав Ізраїль відмовитися від тактики нацистів.

Читайте також:
Соцмережа має запрацювати 21 лютого 2022 року
09 січня, 10:21
Найбільш згубний вплив на психіку людини виявляє Instagram, що викликано об’єктивними причинами.
17.10.2021, 17:38
Державне управління контррозвідки Великої Британії, відоме за абревіатурою MI5, створило власну сторінку в Instagram.
23.04.2021, 11:26
Батьки британських дітей подали колективний позов проти китайської корпорації "ByteDance Ltd", якій належить соцмедійний застосунок TikTok.
22.04.2021, 08:01
Значення навмисно організованого адміністрацією Twitter і Facebook блокування сторінок Дональда Трампа зіставне з терактами 11 вересня.
02.04.2021, 11:37
Власники "Twitter" Джек Дорсі та "Facebook" Марк Цукерберґ сукупно втратили 51 млрд доларів від реальної ринкової вартості соціальних мереж.
15.01.2021, 09:49