Президент Палестини закликав Ізраїль відмовитися від тактики нацистів

СВІТ
22.12.2021, 14:00
Президент Палестини закликав Ізраїль відмовитися від тактики нацистів

Лідер палестинського народу Магмуд Аббас провів робочу зустріч із заступником державного секретаря США Єелом Лембертом.

Відповідний звіт із президентського палацу у місті Рамалла виклало урядове видання "Wafa / وفا", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Під час двосторонніх перемовин учасники домовилися спільно тиснути на Ізраїль, чия влада має припинити терор і гібридну агресію, котрі провокують нову ескалацію конфлікту з Палестиною.

«Ми надали американському дипломатові задокументовані факти порушення ізраїльськими військовослужбовцями прав нашого народу; вони діють у стилі нацистів. Для початку реального політичного процесу відповідно до міжнародних рішень необхідно реалізувати угоди, підписані раніше урядами Палестини та Ізраїлю. Зі свого боку представник США підтвердив прихильність врегулювання нашого багаторічного конфлікту на основі принципу "дві держави для двох народів". Отже, ми йдемо у правильному напрямку», – прокоментував зустріч Магмуд Аббас.

Очільник палестинської держави також поінформував співрозмовника про поточну ситуацію у регіоні, закликавши вимагати від Ізраїлю виконання взятих на себе зобов'язань.

Наприкінці зустрічі Магмуд Аббас вказав на значущість продовження зусиль щодо зміцнення двосторонніх відносин із США та усунення перешкод перед ними.

Водночас стало відомо, що сьогодні ввечері, 22 грудня, лідер Палестини зустрінеться з радником президента Джозефа Байдена з національної безпеки Джейком Салліваном, який відвідає Ізраїль і Західний берег річки Йордан.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.

Читайте також:
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46
Світ
У підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення мігрантів.
05 травня, 08:58
Світ
Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.
15 квітня, 08:02
Війна
У зв'язку з тим, що російська орда зазнає величезних втрат серед особового складу, країна-агресор продовжує шукати нових найманців.
27 березня, 22:51