Британська розвідка назвала причину втечі окупантів зі Зміїного

ВІЙНА
01 липня, 11:15
Острів Зміїний
Острів Зміїний
Фото: Ілюстративне фото

Втеча окупантів зі Зміїного

Рашисти відійшли з острова Зміїний у Чорному морі через ізоляцію гарнізону та його зростаючу вразливість до українських ударів, а не як «жест доброї волі», як вона стверджувала.

Про це повідомила британська розвідка.

«Збройні сили України протягом останніх тижнів завдавали ударів по російському гарнізону з використанням ракетних і безпілотних ударів», – зазначає міноборони Великої Британії у Twitter.

Крім того, ЗСУ використовували протикорабельні ракети, щоб перешкодити російським військово-морським кораблям, які намагалися поповнити острів.

Нагадаємо, ЗСУ 30 червня звільнили окупований острів Зміїний від росіян. Московити визнали втрату контролю над островом, втім, вигадавши для цієї поразки виправдання – мовляв, це був «жест доброї волі» в контексті проблем із вивезенням зерна з України.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний розкрив деталі спецоперації зі звільнення острова Зміїний, де вагому роль зіграла експериментальна українська САУ «Богдана».

вибір редакції
Читайте також:
Мистецтво
Окупанти вже готуються вивозити культурні цінності
05 грудня, 15:05
Війна
Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.
19 листопада, 20:23
Війна
В окупантів на озброєнні було менше півсотні 1В119 «Реостат»
16 листопада, 20:04
Війна
Вторгнення в Україну плавно перетекло у "світову війну". До такого почали привчати російське болото тамтешні пропагандисти.
14 листопада, 08:00
Війна
росія значно знизила активність флоту після атаки безпілотників поблизу Севастополя.
13 листопада, 14:55
Війна
Окупанти продовжують накопичувати ракети для масованого удару
12 листопада, 10:35