Британська військова розвідка стане відкритою для громадськості

СВІТ
23 квітня, 11:26
Британська військова розвідка стане відкритою для громадськості
Фото: The Independent

Державне управління контррозвідки Великої Британії, відоме за абревіатурою MI5, створило власну сторінку в Instagram.

Таким чином спецслужбісти Її Величності будуть боротися з фейками в інформаційному просторі, повідомило видання "The Times".

Першим у соцмережі став допис на офіційній сторінці @mi5official, в якому стисло розповідається про таємниці шпигунської справи.

«Наша мета – бути доступнішими, відкритішими суспільству задля демонстрації прозорості діяльності наших співробітників. Рішення приєднатися до Instagram було рутинним, але цікавим кроком, адже ми не тривіальна організація і займаємося збереженням державних таємниць. Ми розпочинаємо відкриту і систематичну боротьбу зі стереотипами, на пряму пов'язаними з діяльністю британської контррозвідки за все її 112-річне існування», ​– прокоментував ситуацію керівник MI5 Кен МакКеллум.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Велика Британія сприятиме реформуванню Збройних Сил України.

Читайте також:
Батьки британських дітей подали колективний позов проти китайської корпорації "ByteDance Ltd", якій належить соцмедійний застосунок TikTok.
22 квітня, 08:01
Значення навмисно організованого адміністрацією Twitter і Facebook блокування сторінок Дональда Трампа зіставне з терактами 11 вересня.
02 квітня, 11:37
Власники "Twitter" Джек Дорсі та "Facebook" Марк Цукерберґ сукупно втратили 51 млрд доларів від реальної ринкової вартості соціальних мереж.
15 січня, 09:49
Володимир Бойко «нагадав основне правило карантину».
19.03.2020, 08:58
Цукерберг заявив, що Facebook буде «відстоювати свободу слова».
03.02.2020, 08:34
Окремі олігархи вирішили вкластися в Telegram-канали з енергетики.
15.01.2020, 10:19