Британські літаки перехопили російські бомбардувальники на північ від Шотландії

СВІТ
23.08.2023, 10:35
Британські літаки перехопили російські бомбардувальники на північ від Шотландії

Eurofighter Typhoon спостерігали за бомбардувальниками Ту-142, коли вони проходили «в межах північної зони повітряного патрулювання НАТО»

Британські літаки були підняті, реагуючи на появу двох російських бомбардувальників на північ від Шетландських островів у Шотландії. Як йдеться у поширеній 22 серпня заяві міністерства оборони Великої Британії, це сталося зранку 21 серпня.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У міністерстві заявили, що літаки спостерігали за бомбардувальниками Ту-142, коли вони проходили «в межах північної зони повітряного патрулювання НАТО».

Реактивні винищувачі Королівських ВПС Typhoon були відправлені з військового аеродрому Лоссімут на північному сході Шотландії.

«Екіпажі Королівських ВПС у Лоссімуті постійно спостерігають за повітряним простором Сполученого Королівства і завжди готові миттєво вжити заходів, щоб гарантувати безпеку нашої країни», – сказав у заяві міністр збройних сил Джеймс Гіппі.

За даними міністерства, після виконання місії британські літаки повернулися на свою базу.

Інциденти за участю російських і західних літаків почастішали на тлі повномасштабного вторгнення московії в Україну.

Читайте також:
Опінії
Пекін висадив у Мінську свій бойовий десант, не попередивши Москву. Та й нащо, якщо Білорусь і росія — прямі васали КНР.
14 липня, 13:54
Опінії
Рашистам не вдасться захиститися від удару у відповідь. Тож, який сенс заїкатися про те, що скоріше знищить вас, ніж вашого ворога?
23 червня, 09:27
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41