Британський прем'єр-міністр оголосив росію ворожою державою

ВІЙНА
15.03.2021, 15:15
Британський прем'єр-міністр оголосив росію ворожою державою

Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон у своєму огляді зовнішньої політики назвав росію ворожою державою

Офіційний огляд безпеки, оборони та зовнішньої політики Джонсон випустить у вівторок, 16 березня. У документі росія вказана як найбільша загроза для Британії.

Відповідно до огляду, така оцінка пов'язана тим, що росія «часто агресивно просувається» у водний і повітряний простір Великобританії, та готова «вбивати дисидентів на британській території».

Також в документі приділено місце Китаю, цю країну Борис Джонсон назвав «конкурентом».

«Головна загроза Великобританії виходить від росії ... В огляді Китай не розглядається в такому ключі. Китай - це конкурент, який намагається вкрасти інтелектуальну власність і становить загрозу економічній безпеці, але це не те ж саме, що сталося в Солсбері», - заявили в британському уряді.

Прем'єр-міністр Борис Джонсон пропонує збільшити витрати на «наступальні можливості» в кібервійні проти росії.

Нагадаємо, що на початку березня генсек НАТО попередив Європу, що росія готується до нападу.

Європейський союз не повинен послаблювати Північноатлантичний союз своїм прагненням до автономії, заявив Єнс Столтенберг в інтерв'ю AFP. На його думку, ЄС не в змозі самотужки захистити Європу.

«Я підтримую зусилля Євросоюзу в тому, що стосується його витрат на оборону, створення військового потенціалу і розв'язання проблеми фрагментації європейської оборонної промисловості, тому що все це піде на користь континентальної та трансатлантичної безпеки. Всі ці зусилля, якщо вони доповнюють НАТО, ми вітаємо. Але ЄС не може захистити Європу », - зазначив генсек на зустрічі в Брюгге.
Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Кримінал
Російські окупаційно-терористичні сили не припиняють здійснювати цілодобові обстріли Харкова з далекобійних і реактивних систем.
21 червня, 21:45
Світ
Литва 18 червня перестала пропускати транзитні поїзди з товарами, які потрапили під санкції Європейського Союзу
20 червня, 15:35
Війна
8 років обласний центр Донеччини не знав бомбардувань, допоки 24 лютого російські окупаційно-терористичні сили не вдерлися в Україну.
18 червня, 08:09
Війна
Командування російських окупаційних сил віддало в оренду найманцям путінського кухаря Євгєнія Прігожина мінімум один штурмовик Су-25.
13 травня, 21:45
Історія
25 років тому було підписано "мирний договір" між ЧРІ та росією
12 травня, 16:40
Світ
До Сенату США внесли резолюцію про визнання росії державою-спонсором тероризму
11 травня, 13:25