Будівельні роботи VS збереження археологічної спадщини: компроміс можливий (відео)

ПОЛТАВА
05.11.2019, 16:49

Між церковною владою, яка виступала ініціатором ремонтно-будівельних робіт на Соборному майдані Полтави, та археологічною спільнотою міста досягнуто домовленості.

Про це, спілкуючись із журналістами «Останнього Бастіону», заявив керівник полтавської експедиції Охоронної археологічної служби України кандидат історичних наук Юрій Пуголовок.

Йшлося про прокладання комунікацій довкола Успенського собору. Спершу археологів включно з паном Юрієм занепокоїли ці роботи. Але дослідникам та представникам Церкви вдалося швидко знайти спільну мову.

Науковець сподівається, що будівельники і надалі співпрацюватимуть із археологам і, вирішуючи поточні питання, не забуватимуть про історичну спадщину. 

Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07