Центральна районна лікарня відзначила 50-річний ювілей

ПОЛТАВА
22.10.2016, 09:20
Центральна районна лікарня відзначила 50-річний ювілей

У Полтавському театрі імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди 50-річного ювілею Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

У рамках заходу були нагороджені кращі працівники та головний лікар, який розповів про ту роботу, яку виконує заклад щодня протягом 50-ти років.

– За останні роки у нас збільшилась кількість ліжок із 110 до 251, а кількість відвідувань – до 600- 800 за зміну. За 50 років у нашій лікарні народилось більше 40 тисяч немовлят, прийнято майже 10 мільйонів пацієнтів – говорить Олег Мехедько.

Наразі, тисячі полтавців отримують у даному закладі медичну допомогу, більше 400 учасників війни на Сході України закріплені за цією медустановою.

Це – єдина в області лікарня, яка має статус клінічної, на базі якої навчаються студенти місцевої державної стоматологічної академії.

Дивно, що ця установа продовжує діяти у звичному режимі, оскільки, інші районні лікарня області піддаються активним репресіям. Так, раніше залізнична лікарня міста Гребінка довгий час не отримувала обіцяних коштів на існування.

Слід нагадати, що лікарня обслуговує понад 9 тисяч осіб. Нині тут немає коштів на зарплати персоналу, комунальні та інші матеріальні затрати медичного закладу. Керівники медичної галузі хочуть злити два медичних заклади і приєднати залізничників до Гребінківської центральної районної лікарні.

БІЛЬШЕ ЧИТАТЙЕ: Лисак хоче позбавити Гребінку лікарні


Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12