Центральна Європа зуміла відбити напади лібералів і захистила власну культуру, – Віктор Орбан

СВІТ
16 вересня, 09:26
Центральна Європа зуміла відбити напади лібералів і захистила власну культуру, – Віктор Орбан

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан вважає, що Центральна Європа загалом і Угорщина зокрема несуть альтернативу лібералізму.

Відповідну заяву угорський лідер зробив, звертаючись до учасників конгресу Федерації християнських інтелектуалів, повідомляє «Hungary today».

Орбан заявив, що Центральна Європа демонструє культурну життєздатність і може протистояти ліберальним демократіям, які «втратили свою місію».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відносини з Угорщиною: Зеленський наступає на граблі Порошенка

Центральна Європа відбила напади лібералів, що загрожують європейській культурі, і змогла відразити небезпеку мігрантського вторгнення, заявив Орбан.

Угорщина стала «особливим різновидом християнсько-демократичної держави», заснованої на новій моделі конституційно-політичної теорії через дві основні зміни режиму, сказав прем’єр-міністр.

Перша, ліберальна, зміна режиму звільнила Угорщину від гніту та радянського правління і породила ліберальну демократію, яка зосередилася на «свободі від чогось», пояснив Орбан. Одначе, додав угорський лідер, «заявити, що ми хочемо бути вільними від чогось, недостатньо – ми також повинні відповісти на питання, з якою метою ми хочемо використовувати нашу свободу». Тому в 2010 році відбулася «друга зміна режиму, конституційна революція», сказав Орбан, маючи на увазі прийняття у 2010 році нової конституції, яка відзначається сильним консервативно-християнськими і націоналістичними акцентами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єврокомісія продовжує тиснути на Угорщину і готує позов до суду: вимога – скасувати закони «Стоп Сорос»

Відзначимо, що це не перший програмний виступ Віктора Орбана цього місяця. Як повідомляє 888.hu, під час виступу на Третьому демографічному саміті, який проходив 5-6 вересня у Будапешті, угорський лідер Віктор Орбан назвав скорочення кількості населення найбільшою проблемою, з якою зіткнулася сучасна Європа, і заявив, що імміграція за жодних обставин не може розглядатися як спосіб вирішення демографічних проблем. «Ми ніколи не приймемо заміщення населення», – ствердив Віктор Орбан.

Угорський лідер також розкритикував пропаганду тих, хто закликає європейські народи відмовлятися від дітонародження, прикриваючись екологією. Крім того Орбан заговорив про необхідність законодавчо захистити угорців від «антисімейних рішень».

Читайте також:
Об'єднання Західної та Східної Німеччини відбулося 30 років, але там досі існує поділ громадян.
14:20
На думку Путіна, сталінізм критикують «спадкоємці посібників нацистів».
06:18
У Мехіко відбулося підписання угоди про спільну торговельно-митну зону між Канадою, США та Мексикою.
вчора, 10:35
Екологічні програми уже не вперше звинувачують у переслідуванні економічних і політичних цілей.
вчора, 06:44
Туреччина не затвердила узгоджений план НАТО щодо оборони країн Балтії та Польщі.
10 грудня, 13:50
Студенти навчальних закладів РПЦ відбуватимуть відрядження до Абхазії та Південній Осетії.
10 грудня, 11:40