Церква для росіян – це зброя, як і «язик»

Опінії
27.05.2023, 20:04
Церква для росіян – це зброя, як і «язик»
Фото: Facebook

Російські "церква", мова та культура – завжди основна зброя росіян. Тож гасло "Геть від Москви!" означає "Вперед до Європи".

інвестиційний банкір

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

На Росії палає через те, що Православна Церква України перейшла на нормальний календар. Ну, натурально палає; навіть вусатий рот Путіна, Пєсков, назвав це "вакханалією".

Ще одне підтвердження, що то було вірне рішення, але ж який парадокс. Російська "ерква живе по застарілому календарю, який показує не правильний час.

Ну, вот тупо неправильний і вони самі про це знають. Це як носити годинник, який показує не вірний час.

Це ж не про ідеологію. Це про математику.

Математика у будь-якій частині світу, навіть у Сибіру, залишається математикою. І математика каже, що весь світ живе по правильному, точному календарю, а "русский религиозный мир" – по неправильному.

І коли хтось каже: «Ну ні, ми не будемо більше вдавати, що Земля пласка», – здіймають галас і кричать, що то всесвітня зрада. Не хочуть відпускати Україну із свого задзеркалля.

Парадокс. Ще до перевороту 1917 року вся російська імперія жила у цьому "іншому світі", зі своїм календарем.

У Парижі вже було 1 січня, а в Петербурзі ще середина грудня. І більшовики перевели світський годинник, але не потурбувались про церковний.

Але от та сама російська Церква вперлась, як барани, і не визнає помилковості. Каже, напевно, що то у всьому світі час минає не так, як у Росії, бо Росія ж окрема цивілізація.

І там інший плин часу; принципі, ми це бачимо. Вони постійно повертаються у часі назад, одже хочуть повернути минуле.

І, напевно, просто не можуть визнати, що Захід і тут правий, як не можуть визнати, що 2+2 =4. Ну, бо так кажуть на клятому Заході, де, як нещодавно заявив голова російської розвідки Наришкін (той, у кого колінки тряслися перед 24.II.2022):

«В своей гордыне западные тоталитарно-либеральные режимы во главе с Соединенными Штатами в последнее время зашли так далеко, что покушаются на само человеческое естество. Де-факто они хотят уничтожить в человеке все человеческое, превратить его из свободного существа в полностью управляемую трансгуманистическую химеру».

От реально так і заявив голова розвідки. А він же має точно знати, розвідка ж.

Коротше, хто визнає математику і буде святкувати Різдво 25 грудня, той вже став на шлях перетворення на керовану трансгуманічну хімеру. Щоби воно таке не було.

Чому вони включили гейт? Бо Церква для них – то зброя!

Як і мова, до речі. Ось, чому вони розуміють, що коли українці будуть святкувати релігійні свята у нормальні дати, разом з усім світом, то це ще більше зменшить вплив Росії в Україні.

Тому вони що сили опирались появі Православної Церкви України. Тому зараз верещать від безсилля, бачачи, як втрачають вплив московські попи в Україні і як нова українська церква швидко мігрує на Захід.

І буде формувати нові звички для українців. Це довга історія, це не історія одного-двох років, але це буде працювати.

Церква – то російська зброя. Російська культура і мова – то також російська зброя, бо змушує споживати російську інформацію.

З російського інформаційного поля. З російськими наративами, де навіть противники Путіна, виїхавши з Росії, впевнені, що Патріоту капець і кинджали збити неможливо.

Ну, бо тупо неможливо. І росіяни то знають, і знають, що навіть така формальна річ, як перехід на нормальний календар, ще далі віддаляє українців від російського світу.

І наближає до цивілізації. І від цього у них палає.
Читайте також:
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30.09.2023, 20:55