Московські попи спалили українські книги в окупованому Маріуполі, – Петро Андрющенко

ВІЙНА
25.06.2022, 19:12
Московські попи спалили українські книги в окупованому Маріуполі, – Петро Андрющенко
Фото: Telegram

Російський "православний" цирк в Україні, що помилково зветься "Церквою", слід негайно заборонити у зв'язку зі сприянням російській агресії.

Про це в етері "24 Каналу" відверто заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, московські попи відновили так звані молебні у вцілілих від обстрілів і бомбардувань храмах, провівши перед цим показові "інвентаризацію" та "інспекцію".

«Ми ж розуміємо з якою метою це робиться виключно пропаганда кремлівських наративів серед тих маріупольців, кому ніяк і нічим виїхати зі зруйнованого окупантами міста. Але це ще не все. У нас є церква – парафія Православної Церкви України, – яку хочуть привласнити, або ж спалити представники РПЦ і де зібрана унікальна бібліотека. Так от, за вказівкою московських попів на храмове подвір'я винесли всі українські книги та знищили у вогні. Уявіть, там все палало кілька годин. Вони реально спалили книги як якісь нацисти», – зазначив Петро Андрющенко.

Від імені жителів Маріуполя, радник міського голови звернувся до української влади негайно втрутитися у ситуацію та нарешті на законодавчому рівні заборонити Московський патріархат, оскільки його служителі є свідомими українофобами та україноненависниками.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями на Сумщині виявили таємний склад пропагандистів забороненої проросійської "Опозиційної платформи – За життя".

Читайте також:
Світ
Маніакальна боротьба росіян з історичним минулим стосується не лише України, але всіх сусідів ресурсної федерації московії.
31 січня, 19:18
Політика
Ресурсна федерація московії у найгірших "традиціях" попередників провадить війну за міфічне минуле. Ворогам потрібна земля, а не люди.
19 січня, 07:42
Історія
На теренах сибірської Республіки Хакасія російський окупаційний режим руйнує 30 археологічних пам'яток кількох історичних періодів.
18 січня, 18:12
Політика
Влада і населення РФ вірять у власне месіанство, яке має здійснюватися "вогнем і мечем". Дарма, що ця місія покладена на людський непотріб.
10.12.2022, 20:23
Війна
Все, до чого торкається рука московита, – знищується або стає попелом, адже природна сутність варварів спрямована на "витворення" руїни.
08.07.2022, 07:01
Війна
Контроль над ущент зруйнованим російським окупаційно-терористичним контингентом Сіверськодонецьком тепер має TikTok-піхота Рамзана Кадирова.
06.07.2022, 08:12