Чагарники Володимира Онищенка

ПОЛТАВА
13.09.2023, 14:48
Чагарники Володимира Онищенка

Як ректор "Полтавської політехніки" Володимир Онищенко перетворює центр міста Полтави на чагарники та наркоманські притони

До "Останнього Бастіону" звернулися мешканці будинків, що знаходяться поруч з Петровським кадетським корпусом, та іншими об'єктами нерухомості, які захопив ректор "Полтавської політехніки" Володимир Онищенко.

Раніше "Останній Бастіон" вже писав про те, що свого часу Володимир Онищенко захопив низку об'єктів нерухомості у центральній частині міста.

Дана нерухомість наразі не використовується у навчально-виховному процесі, в Національного університету "Полтавська політехніка" немає коштів для опалення даних приміщень та їхнього ремонту.

Будівлі, багато з яких мають статус пам'яток архітектури, просто руйнуються, та фактично не використовуються у навчальному процесі, оскільки в університету немає коштів для опалення велетенських корпусів, в яких навчається незначна кількість студентів.

А у цей час Володимир Онищенко продовжує грабувати очолюваний ним університет, організувавши в ньому корупційне ОЗУ.

Полтавці вимагають від Володимира Онищенка прибрати прилеглу до приміщень університету територію, яку він перетворив на наркоманські притони та гадюшники.

Чагарники Володимира Онищенка_1Чагарники Володимира Онищенка_2Чагарники Володимира Онищенка_3Чагарники Володимира Онищенка_4Чагарники Володимира Онищенка_5Чагарники Володимира Онищенка_6Чагарники Володимира Онищенка_7

Якщо регіонал та українофоб Володимир Онищенко, пересуваючись містом на автомобілі, який ремонтується за кошти університету, не помічає жахливий стан прилеглих до університетських приміщень територій, ми готові провести йому екскурсію та надати інвентар, необхідний для приведення території в історичному центрі міста Полтави до належного стану.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Полтава
Не минає і дня без чергового випадку недбалості чиновників і комунальників. Прикро визнавати: Полтавщина лідирує у цьому антирейтингу.
22 травня, 08:09
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03