Через COVID-19 Держпродспоживслужба просить МОЗ посилити контроль у пунктах пропуску

ПОЛТАВА
23 липня, 11:25
Через COVID-19 Держпродспоживслужба просить МОЗ посилити контроль у пунктах пропуску

Держпродспоживслужба звернулася до МОЗ з пропозицією посилення медико-санітарного контролю на пунктах в’їзду/виїзду з ОРДЛО та АР Крим.

Це сталося через ризик ускладнення ситуації з COVID-19 у східних та південних областях. Зокрема, пропонується внести зміни до Постанови КМУ і поновити контроль за наявністю негативного результату тестування на COVID-19.

За висновками фахівців існує підвищений ризик поширення на території України (в першу чергу, на території Донецької, Луганської та Херсонської областей) гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої новим штамом Дельта.

«Ми спостерігаємо погіршення ситуації з COVID-19 на тимчасово окупованій територій АР Крим та на росії, звідки до нас приїжджає багато людей, у тому числі через ТОТ Донецької та Луганської областей. Це хвиля, яка може перейти через наші пункти пропуску, якщо ми не створимо надійний медичний та адміністративний бар’єр. Але ми маємо стояти на сторожі здоров’я та життя українців», - зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Діючі умови виїзду громадян з тимчасово окупованих територій не передбачають проведення експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу.

вибір редакції
Читайте також:
Знахабніла банда Мамая-Лупаєнка не припиняє дивувати своєю зухвалістю і користолюбством!
24 вересня, 14:49
22 вересня у Полтаві за ініціативи міського осередку "Просвіта" відбулася кінопрем'єра нової стрічки Михайла Іллєнка.
24 вересня, 13:21
Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади на Полтавщині Миколи Різника.
24 вересня, 11:45
Нематода картоплі – шкідник, який псує головний харчовий коренеплід українців і викликає його неврожайність.
24 вересня, 08:18
Влада Пирятинської громади вимагає від президента, уряду і народних обранців не допустити зростання газових тарифів.
23 вересня, 12:17
У Гадячі вшанували пам'ять так званих червоних партизанів, забувши згадати про їхні злочини проти мирного населення Полтавщини.
23 вересня, 08:52