Через форму збірної з футболу з Кримом українці та іноземні посольства продовжують тролити РФ

ПОЛІТИКА
08 червня, 15:40
Кубань теж наша
Кубань теж наша
Фото: Фейсбук

Крим – це Україна. Нам також не завадять Кубань і Зелений Клин.

Через форму збірної з футболу з Кримом, яку презентували 6 червня цього року, українські політики, громадські діячі, вболівальники, а також іноземні посольства та просто небайдужі громадяни продовжують тролити РФ в соцмережах.

“Після обурення госдуми расіі українська збірна змінила форму”, – написала користувач ФБ Джу Ан, доповнивши допис характерною ілюстрацію – футболкою на якій окрім Криму з'явилася ще й Кубань.

Через форму збірної з футболу з Кримом українці та іноземні посольства продовжують тролити РФ_1

Репродукція мапи України, яку використовували на Паризькій мирній конференції у 1919 році. На карті Кубань і Крим позначені як частина України.

Цікаво, що під дописом Джу Ан користувачі ФБ окрім Кубані просять не забувати і про Зелений Клин  (історична українська назва території Приамур'я (Зовнішня Маньчжурія) – південної частини Далекого Сходу, у нижній частині річки Амур і над Тихим океаном; площею близько 1 млн км²).  Там, як відомо, проживають сотні тисяч українців.

“Крим – це Україна. Форма збірної України на Євро-2020 (2021) прекрасна. Відповідає і чинним правилам екіпірування УЄФА, і міжнародно визнаним кордонам.
А якщо якійсь країні наша форма не подобається чи ображає чиїсь почуття, то можна відмовитись від участі в чемпіонаті:)”,
– саркастично зауважив нардеп Рустем Умєров.

А міський голова Києва Віталій Кличко сфотографувався у новій формі української збірної з футболу і привітав футболістів із перемогою над збірною Кіпру.

“Друзі! Коли форма додає духу і волі до перемоги! Вчора вперше в новій формі, яка вже викликала великий резонанс, збірна України вийшла на товариський матч зі збірною Кіпру. І блискуче перемогла з рахунком 4:0. Вітаю і дякую нашим футболістам! Україна переможе! В широкому сенсі! Слава Україні!”, – написав Віталій Кличко.

“Нам подобається нова форма. Слава Україні!” – відповідною заявою у Твіттері відзначилося вчора і Посольство США в Україні. На що лаконічно відповіли британці: Нам теж подобається.

Нагадаємо, що попри справжню істерію в Росії, в УЄФА підтвердили, що нова форма збірної України на Євро-2020 затверджена УЄФА відповідно до застосовних правил про екіпіровку.

Через форму збірної з футболу з Кримом українці та іноземні посольства продовжують тролити РФ_2

А можна було б і таке екіпірування використати. 

Читайте також:
Теракт міг бути організований людьми Авакова і Грицака.
вчора, 20:14
Йдеться про есмінець ВМС Великої Британї «Дефендер» і фрегат ППО ВМС Нідерландів «Евертсен»
вчора, 16:45
Все створене для того, щоб заляканий народ без спротиву віддав усе – в тому числі й Незалежність.
вчора, 15:56
Друзі, літо в розпалі, тому - гайда до пригод та самовдосконалення!
17 червня, 18:25
"У бійці ворогів проти зрадників можна залишитися спостерігачем".
17 червня, 16:49
Пам’яткоохоронця з Львівщини переслідують місцеві корупціонери.
17 червня, 15:24