Через карантин у Полтавському районі зросла кількість безробітних

ПОЛТАВА
29 липня, 12:13
Через карантин у Полтавському районі зросла кількість безробітних

Понад 1800 полтавців не мають постійного заробітку і перебувають на обліку Державної служби зайнятості.

Відповідний звіт за перше півріччя 2020 року до депутатів районної ради 28 липня виголосив начальник Полтавської міськрайонної філії центру зайнятості Петро Петренко.

Зокрема зазначається, що головною причиною зростання кількості безробітних стала пандемія коронавірусної інфекції та запроваджені у зв'язку з нею карантинні обмеження.

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надання соціальних послуг незайнятому населенню збільшилася у рази. За січень-червень поточного року ми працевлаштували 674 особи, що проживають у Полтавському районі, при цьому кількість безробітних, які перебували у нас на обліку, станом на 1 липня зросла на 63,6%», — наголосив Петро Петренко.

За словами начальника міськрайонної філії центру зайнятості, держслужба надає обмежену фінансову підтримку роботодавцям для збереження робочих місць, а також фізичним особам-підприємцям у разі скорочення діяльності через карантин.

Читайте також:
Кабмін вже перейшов на роботу в режимі онлайн.
28 жовтня, 16:01
На сьогодні у місті діє рішення сесії міської ради, яким визнано незаконною постанову уряду.
07 вересня, 20:02
Від завтра, залежно від епідеміологічної ситуації, всі регіони буде поділено на декілька зон.
31 липня, 17:57
Прем'єр Шмигаль також зазначив, що влада вже штрафує установи за недотримання карантину.
25 червня, 14:16
Вулиці Нью-Делі заполонили черги з тисяч індійців, охочих придбати алкоголь після зняття урядом країни низки карантинних обмежень.
04 травня, 13:40
Нестандартний спосіб подолати складні умови карантину та невизначеності на час пандемії пропонують добровольцям, волонтерам і їхнім сім'ям.
29 квітня, 13:35