Через коронавірус Укрспирт запустив у роботу ще чотири заводи

18 березня, 19:44
Через коронавірус Укрспирт запустив у роботу ще чотири заводи
Фото: business.ua

Підприємство збільшує виробництво спирту в першу чергу для забезпечення потреб медичної системи, – директор компанії.

ДП «Укрспирт» запустило у роботу ще чотири заводи через підвищений попит на медичний спирт у зв'язку із поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба ДП «Укрспирт».

«Загалом у виробничому плані на березень було передбачено роботу 10 заводів. Сьогодні ми прийняли рішення запустити в роботу ще чотири заводи», – зазначив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Повідомляється, що підприємство збільшує виробництво спирту в першу чергу для забезпечення потреб медичної системи.
 

«Ми швидко зреагували на зростання запиту, відсьогодні працюють 14 заводів одночасно. За потреб, ми готові і надалі збільшувати об’єми виробництва. У нас є для цього і потужності, і сировина», – додав Блескун.

В «Укрспирті» зазначили, що при цьому на підприємстві діє посилений дезінфекційний режим, для всіх працівників закупили маски, а частину співробітників перевели на дистанційну роботу.

Нагадаємо, що «Укрспирт» прибуткове державне підприємство, втім 18 лютого ц.р. стратегія приватизації ДП «Укрспирт» була підтримана комітетом Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.


 

Читайте також:
У Бундестазі Німеччини триває дискусія про повернення до обов'язкового військового призову.
15:00
Затримали понад тисячу людей, вилучили зброю, мільйони фунтів і євро, тонни наркотиків.
12:06
Україна, Франція та Німеччина докладуть максимум зусиль для виконання рішень Паризького саміту лідерів держав Нормандського формату
11:12
Керівництво Хмельницького ДБР, слідчі якого незаконно вилучили у військових надвисокочастотні прилади, було відсторонено від займаних посад
09:49
Банкір відзначав, що своєю відставкою хоче застерегти «від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні».
вчора, 18:30
За постанову проголосувала мінімально необхідна кількість нардепів – 226.
вчора, 17:21