Через лавини в Австрії та Швейцарії загинуло 10 людей

СВІТ
06 лютого, 17:48
Через лавини в Австрії та Швейцарії загинуло 10 людей
Фото: google

Десятеро людей загинули в результаті сходження лавин в австрійських і швейцарських Альпах.

Туристи з Нової Зеландії, Китаю та Німеччини були серед загиблих на низці різних гірськолижних курортів. Австрійська влада ввела четвертий рівень попередження про лавину після інтенсивного снігопаду та вітру в цьому районі.
Попри попередження, гірськолижні курорти на заході Австрії заповнюються через шкільні канікули у Відні. Австрійська поліція повідомила про п'ять смертей у неділю, в тому числі 59-річного чоловіка, який використовував снігоприбиральну машину в західному регіоні Тіроль.
Вони також знайшли тіла лижного гіда в Санкт-Антон-ам-Арльберг і 62-річного чоловіка, який катався на лижах навколо вершини Хое-Айфнер.

У суботу також були знайдені мертвими 17-річний житель Нової Зеландії, 32-річний громадянин Китаю та німець віком 50 років, які, як кажуть, каталися на лижах поза спеціально визначеними лижними трасами під час сходу лавин.
У Швейцарії 56-річна жінка та 52-річний чоловік також загинули через нестійкий сніг у південно-східному кантоні Граубюнден у суботу вранці. Швейцарська поліція повідомила, що третій учасник їх групи залишився неушкодженим.
За даними австрійського інформаційного агентства APA, тільки в суботу в регіоні Тіроль було зареєстровано 30 лавин, 11 з яких зійшли з людьми. Четвертий рівень небезпеки в Австрії означає «ймовірність сходження дуже великих лавин» — він рекомендує недосвідченим лижникам залишатися на відкритих лижних трасах і трасах, а досвідченим лижникам триматися якомога далі від дуже крутої місцевості.

Читайте також:
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
вчора, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
вчора, 13:02
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06 вересня, 15:32
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04 вересня, 18:30
Світ
Глибокий отвір посеред земної поверхні, що утворився на місці гірничодобувної діяльності на Півночі Чилі, збільшується у розмірах.
24 серпня, 18:14
Світ
Експерти вважають, що бомба часів Другої світової війни, але вони повинні вивчити її уважніше, щоб переконатися.
12 серпня, 10:49