Через лавини в Австрії та Швейцарії загинуло 10 людей

СВІТ
06 лютого, 17:48
Через лавини в Австрії та Швейцарії загинуло 10 людей
Фото: google

Десятеро людей загинули в результаті сходження лавин в австрійських і швейцарських Альпах.

Туристи з Нової Зеландії, Китаю та Німеччини були серед загиблих на низці різних гірськолижних курортів. Австрійська влада ввела четвертий рівень попередження про лавину після інтенсивного снігопаду та вітру в цьому районі.
Попри попередження, гірськолижні курорти на заході Австрії заповнюються через шкільні канікули у Відні. Австрійська поліція повідомила про п'ять смертей у неділю, в тому числі 59-річного чоловіка, який використовував снігоприбиральну машину в західному регіоні Тіроль.
Вони також знайшли тіла лижного гіда в Санкт-Антон-ам-Арльберг і 62-річного чоловіка, який катався на лижах навколо вершини Хое-Айфнер.

У суботу також були знайдені мертвими 17-річний житель Нової Зеландії, 32-річний громадянин Китаю та німець віком 50 років, які, як кажуть, каталися на лижах поза спеціально визначеними лижними трасами під час сходу лавин.
У Швейцарії 56-річна жінка та 52-річний чоловік також загинули через нестійкий сніг у південно-східному кантоні Граубюнден у суботу вранці. Швейцарська поліція повідомила, що третій учасник їх групи залишився неушкодженим.
За даними австрійського інформаційного агентства APA, тільки в суботу в регіоні Тіроль було зареєстровано 30 лавин, 11 з яких зійшли з людьми. Четвертий рівень небезпеки в Австрії означає «ймовірність сходження дуже великих лавин» — він рекомендує недосвідченим лижникам залишатися на відкритих лижних трасах і трасах, а досвідченим лижникам триматися якомога далі від дуже крутої місцевості.

Читайте також:
Війна
Кремль наказав терміново вивезти ядерні боєприпаси зі стратегічного об'єкта "Белгород-22". Куди евакуюють, наразі невідомо.
22 травня, 18:25
Життя
Глобальні кліматичні зміни спричинили незворотні процеси, наслідком чого стало зростання рівня світового океану, а отже зменшення суходолу.
25 квітня, 22:31
Війна
Опікунів, які відмовляються виїхати з охопленої війною Донеччини, позбавлять обов'язків, а дітей примусово вивезуть у безпечні місця.
02 квітня, 17:11
Світ
Цілком вірогідно, що до диверсійно-терористичної акції причетні агенти російських спеціальних служб або завербовані ними особи.
01 березня, 18:25
Світ
Багато загиблих та поранених
06 лютого, 10:50
Життя
Проблема мешканців обласного центру на Дніпрі полягає у катастрофічному обмілінні головної водної артерії України, спричиненого росіянами.
01 лютого, 19:52