Через свою бездіяльність КП «ЖЕО №2» зупинила 125 ліфтів у Полтаві

ПОЛТАВА
08.10.2014, 11:54
Через свою бездіяльність КП «ЖЕО №2» зупинила 125 ліфтів у Полтаві

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала справу проти КП «ЖЕО №2» Полтавської міської ради через ознаки зловживання монопольним становищем.

Як встановило Відділення АМКУ з результатами власних досліджень, КП «ЖЕО №2», як балансоутримувач ліфтів, не вжило заходів стосовно замовлення та організації проведення експертного обстеження устаткування, що призвело до зупинення 125 ліфтів. Така бездіяльність може призвести до ущемлення інтересів споживачів.

«Статтею 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» балансоутримувачем будинку, споруд, житлового комплексу будинків, споруд є власник або юридична особа, яка за договором з власником (Полтавською міською радою) утримує на балансі відповідне майно, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно із законом», - пояснив голова Полтавського тервідділення Володимир Оніщенко.

Наразі розслідування по справі тривають. 


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00