Чергова корупційна схема

Опінії
27.10.2023, 06:45
Чергова корупційна схема

Проблеми експортерам створюють силові структури, які підпорядковані заступнику голови офісу президента Олегу Татарову.

Журналіст, оглядач

Українська зернова асоціація 25 жовтня заявила про безпідставні затримання суден з зерном у портах Одеської області, які завантажені на експорт.

Тобто сама українська влада блокує експорт зерна та отримання валютних надходжень, створює збитки для виробників. Асоціація зерна звернулась до уряду з проханням вирішити цю скандальну історію. Це просто шокує, що чиновники таке роблять під час війни.

Таким чином створюється чергова корупційна схема, щоб усі експортери зараз бігали та благали випустити їх суда, за простой яких вони сплачують десятки тисяч доларів на день, і тоді їх благанням підуть на зустріч, і в офісі президента на черговій зустрічі з Татаровим і Шурмою, і ці заступники Зеленського та Єрмака по корупції розкажуть на які рахунки та які суми хабарів треба сплачувати за бесперешкодний випуск суден з зерном за кордон.

Шокує, що президент Зеленський погоджує Татарову такий нахабний тиск на український бізнес навіть у розпал війни, коли збір зерна та організації експорту стали неймовірно важким завданням, пов’язаним в прикордонних районах з ризиком життю. І при цьому зберігаються робочі місця та сплачуються податки.

Влада має негайно зняти обмеження на експорт зерна, припинити блокування роботи бізнесу. Якщо оці всі вгодовані силовики, які блокують зерно з ДБР, БЕБ та офісу президента хочуть щось заблокувати, хай зараз ідуть до Авдіївки та блокують російський наступ, і припинять ганьбити державу.
 

Читайте також:
Політика
Зеленський продовжує спродувати державу. Він залишив агровиробників наодинці із земельними аферистами.
11 березня, 10:14
Економіка
Власники дач і прибудинкових ділянок площею до 50 соток цьогоріч не сплачуватимуть податок на землю.
08.01.2022, 13:54
Полтава
Селяни Полтавської області повністю закінчили збирання ранніх зернових і зернобобових культур, а також ріпаку.
16.08.2021, 13:05
Виміри
Чому так пасивно поводяться громадяни України?
28.04.2021, 11:50
Економіка
Частка нашої країни у світовому експорті олії становить 54,9%.
10.09.2020, 15:12
Економіка
Причиною здешевшання стало сезонне збільшення пропозиції на овочі ранніх і середніх сортів.
04.09.2020, 17:39