«Чергова російська гібридна провокація» – Болгари протестують проти спроб Москви плекати міф про «освобождение от фашизма»

СВІТ
03.09.2019, 04:58
«Чергова російська гібридна провокація» – Болгари протестують проти спроб Москви плекати міф про «освобождение от фашизма»

В Болгарії політики, експерти та громадські активісти протестують проти планів російського посольства продемонструвати виставку «Визволення Болгарії».

Йдеться про входження на територію республіки радянських військ у вересні 1944 року, повідомляє «Балканський оглядач» з посиланням на NEWS.BG.

«Визволення Болгарії» було звільненням Болгарії від себе самої та її перетворенням на колонію Москви, написав в себе на Фейсбуці політолог Огнян Мінчев.

«Чергова кричуща російська гібридна провокація проти держави та суспільства за співучасті проросійських елементів у нашій країні», – заявила Атлантична рада Болгарії.

Депутат Європарламенту Александр Йорданов порушив питання про вину Радянського Союзу перед болгарським народом. Він нагадав, що загальна кількість загиблих болгар, у тому числі страчених без суду та вироку, за перші місяці комуністичного терору становить 30 000.

Читайте також:
Серед загиблих – 9 членів однієї родини. Шестеро з них – діти.
17:25
Кремлівські маріонетки так званої Південної Осетії пересунули лінію окупації на 240 метрів углиб Грузії.
15:00
Відродження Європи може прийти лише з її центрально-східного регіону.
07:28
Кризовий штаб створюють у зв’язку з наближенням світового форуму Голокосту й очікуваного виступу на ньому Путіна.
вчора, 16:19
25 років тому Фінляндія стала країною-членом Євросоюзу, що також мала намір увійти до складу НАТО.
вчора, 13:30
Колишній командувач Силами оборони Естонії — генерал Антс Лаанеотс заявив, що знає про агресивні плани РФ щодо країн Балтії.
вчора, 11:20