Чергове шахрайство на Полтавщині: злодійка «нагріла» пенсіонерку на 6 тисяч гривень

ПОЛТАВА
28.10.2014, 15:24
Чергове шахрайство на Полтавщині: злодійка «нагріла» пенсіонерку на 6 тисяч гривень

Учора, 27 жовтня близько 13:00, до Миргородського відділу міліції звернулася 72-рчна пенсіонерка. Вона повідомила про те, що до неї в дім зайшла невідома жінка, щоб обміняти гривні на іноземну валюту. Таким нехитрим чином шахрайка виманила у пенсіонерки 6 тисяч гривень.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за шахрайство.

За протиправні дії злодійці загрожує обмеження волі на строк від двох років.

Правоохоронці вкотре звертаються до пенсіонерів із проханням дотримуватися кількох важливих порад, що не бути ошуканим:

1.Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і пропонують свої послуги. Пам'ятайте, що всі платежі Ви можете здійснювати через каси, а не віддавати гроші будь-кому в руки. Вимагайте пред'явити документи чи вказати свій службовий телефон. Передзвоніть за цим номером та дізнайтеся, чи там справді є такий працівник та уточніть мету його візиту.

2.Кожен самотній пенсіонер повинен мати телефони комунальних, соціальних служб, центрів для одиноких громадян похилого віку на видному місці.

3.Не користуйтеся послугами незнайомців на вулиці, коли Вам пропонують швидкий заробіток, розіграш побутової техніки від фірми, якої не існує, миттєвий виграш у лотерею. Не заводьте розмову з незнайомцями, ким би вони не були - ворожками, ясновидицями чи цілительками. На будь-які питання, навіть найбезневинні, не відповідайте, просто проходьте повз. Аферисту, який має дар гіпнозу, треба лише зупинити Вас «на хвилинку», розпочати під будь-яким приводом розмову, а вже далі перехожий і не зчується, як зніме з себе золоті прикраси та ще й винесе з домівки всі заощадження.

4.Не вірте незнайомцям, що пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують чудо-засіб від усіх хвороб.

5.У дні отримання пенсій чи інших платежів намагайтеся відвідувати поштове відділення, банк разом з родичами чи людьми, яким Ви довіряєте.

6.Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються обдурити, негайно телефонуйте до міліції, яка завжди готова прийти на допомогу.


Читайте також:
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
вчора, 10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
26 лютого, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
26 лютого, 09:10