Черговий приклад свавілля у поліції США

КРИМІНАЛ
27.01.2023, 19:30
Черговий приклад свавілля у поліції США
Фото: google

П'ятьом колишнім поліцейським висунули звинувачення у вбивстві чорношкірого водія, якого вони побили після арешту.

П'ять темношкірих офіцерів, залучених до арешту, були звільнені після того, як внутрішнє розслідування виявило, що вони застосували надмірну силу, через що загинула людина. Очікується, що кадри сварки з бодікамери будуть опубліковані в п'ятницю ввечері.

Стів Малрой, окружний прокурор, на прес-конференції в четвер заявив, що офіцерам висунули звинувачення у вбивстві другого ступеня, нападі за обтяжуючих обставин, викраденні людей і зловживання владою.

Фотографія Тайра Ніколса
Тайр Ніколс
Фото:google

29-річний Тайр Ніколс помер у лікарні через три дні після, того як його побили працівники поліції під час зупинки в американському місті Мемфіс. Родичі звинуватили поліцію в нападі на Ніколса та спричиненні у нього серцевого нападу.

Адвокат Бен Крамп сказав, що запис інциденту з бодікамери нагадав родині та адвокатам відео 1991 року, на якому поліція побила Родні Кінга в Лос-Анджелесі. Роком пізніше суд присяжних виправдав поліцейських, що призвело до заворушень у місті.

Керівники міста та громади стурбовані тим, що кадри можуть спричинити громадські заворушення, коли вони зрештою будуть опубліковані. Родина пана Ніколса сподівається, що будь-які протести залишаться мирними.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.
вчора, 12:37
Політика
Конґрес США і Білий дім так і не дійшли згоди щодо подальшої підтримки України. Спікер забракував очікуваний пакет.
18 лютого, 11:15
Кримінал
2 роки тому Ромни опинилися під тимчасовою окупацією ресурсної федерації московії. Тамтешня влада просто втекла за Дніпро на захід.
22 січня, 08:12
Полтава
Представник аграрного каґалу «Довіра» Володимир Нестеренко мріє про відродження совдепії. Українські патріоти йому муляють очі.
17 січня, 12:31
Опінії
Брудні гроші завжди й усюди спричиняють великі проблеми. Проте вітчизняним корупціонерам ця аксіома життя невідома взагалі.
12 січня, 20:26
Опінії
Який Умєров, така і Лапутіна, яка Безугла — такий і план. Так і живемо: «Кругле носимо, квадратне перекатуємо». Суцільна профанація!
30.11.2023, 12:14