Черговий приклад свавілля у поліції США

КРИМІНАЛ
27 січня, 19:30
Черговий приклад свавілля у поліції США
Фото: google

П'ятьом колишнім поліцейським висунули звинувачення у вбивстві чорношкірого водія, якого вони побили після арешту.

П'ять темношкірих офіцерів, залучених до арешту, були звільнені після того, як внутрішнє розслідування виявило, що вони застосували надмірну силу, через що загинула людина. Очікується, що кадри сварки з бодікамери будуть опубліковані в п'ятницю ввечері.

Стів Малрой, окружний прокурор, на прес-конференції в четвер заявив, що офіцерам висунули звинувачення у вбивстві другого ступеня, нападі за обтяжуючих обставин, викраденні людей і зловживання владою.

Фотографія Тайра Ніколса
Тайр Ніколс
Фото:google

29-річний Тайр Ніколс помер у лікарні через три дні після, того як його побили працівники поліції під час зупинки в американському місті Мемфіс. Родичі звинуватили поліцію в нападі на Ніколса та спричиненні у нього серцевого нападу.

Адвокат Бен Крамп сказав, що запис інциденту з бодікамери нагадав родині та адвокатам відео 1991 року, на якому поліція побила Родні Кінга в Лос-Анджелесі. Роком пізніше суд присяжних виправдав поліцейських, що призвело до заворушень у місті.

Керівники міста та громади стурбовані тим, що кадри можуть спричинити громадські заворушення, коли вони зрештою будуть опубліковані. Родина пана Ніколса сподівається, що будь-які протести залишаться мирними.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.
18 березня, 16:57
Політика
Вітчизняні студенти готові до відбудови країни-агресорки. На небосхилі вже замайоріли новий БАМ, потяги на Цілину і "солодкий" ГУЛАГ.
27 лютого, 17:00
Політика
У демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.
12 лютого, 17:32
Світ
Карикатура Charlie Hebdo про землетрус розлютила турків.
09 лютого, 17:38
Спорт
Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.
04 лютого, 15:32
Світ
Ульф Крістерссон потрапив у скандал, пов’язаний з виловом вугрів.
24 січня, 10:51