Черговий відосік від Зєлькі для лохторату

ПОЛІТИКА
20 лютого, 20:30
Черговий відосік від Зєлькі для лохторату
Фото: Facebook

Міркування про деякі медійні технології, які нам створюють образи «близьких до народу й турботливих слуг». Або ж про їхню «героїзацію».

Ану згадайте, кого вам щодня крутили весною 2022-го? Доки генерал Дмитро Марченко рятував Південь України, на зомбі-марафоні та й на вже обмежених каналах нам щодня показували такого собі Віталія Кіма.

Ця мокриця навіть палець об палець не вдарила для порятунку області й міста. А недавно взагалі заявила, що Марченко до захисту Миколаєва стосунку не мав, усе зробив він сам під натхненням свого зеленосяйного шефа!

Воно взагалі трохи неадекватне та дещо пришелепкувате. Згадайте його сміхуйочки, коли ракета розбила будівлю Миколаївської ОВА і вбила десятки його підлеглих, а він дуже вчасно запізнився й хіхікав у камеру...

Бо не було поряд спеціаліста з пі-ару, який би порадив зробити скорбну міну, адже образ цього колись дрібного торгаша Кіма — це виключно напрацювання технологів і мордоробів. Він одразу після призначення найняв собі піарників.

Не він перший — Миколаївські чиновники й раніше були поведені на саморекламі. Одного заступника там колись «демсокирівець» Саша Нойнєц розкручував.

На початку війни ці циніки придумали йому отой образ, який так полюбили легковірні й підібрали пару фраз, які потім стали розкручувати паралельно. І доки у Миколаєві щодня рвалися ракети й снаряди, гинули люди, — десь у безпечному місці працювала отака студія, як на відео вище.

Що показово — подібні записи там зроблені в отому кривавому березні 2022-го. Але насєлєнію заходить, як і всі інші відверто фальшиві образи від клятих слуг олігархів із Зе-команди.

Черговий відосік від Зєлькі для лохторату_1
Автор : Павло Кучеров
Читайте також:
Опінії
Кіоскери з Банкової роками наживаються на українцях, чим допомагають ворогу. Кривавому «Кварталу 95» головне гроші, на Україну байдуже.
19 квітня, 07:10
Політика
Андрій Єрмак купив собі місце у списку 100 найвпливовіших людей року за версією Time. Зеленський до рейтингу не потрапив.
17 квітня, 16:00
Опінії
«Укроборонпром» цей хафівець вже «підняв», що немає чим воювати.
17 квітня, 15:05
Опінії
Під час війни засоби масової дезінформації піарять Зеленську, порівнюючи її з королевою.
17 квітня, 11:40
Новини
Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.
15 квітня, 09:15
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39