Черкаські "поліцейські" катували підозрюваного у лісі

КРИМІНАЛ
14.08.2023, 15:08
Черкаські "поліцейські" катували підозрюваного у лісі

За попередньою інформацією, підозрюваний взагалі не мав відношення до крадіжки, про яку йшлося.

Двох правоохоронців з Черкаської області підозрюють у перевищенні службових повноважень. Як повідомляє ДБР, вони вибивали з громадянина зізнання у злочині, причетність якого до не була доведена.

Поліцейські вирішили якнайшвидше розкрити злочин щодо крадіжки майна. Відпрацьовуючи свої версії, вони незаконно затримали мешканця регіону та почали його «допитувати» у лісі.

Фігуранти надягнули чоловікові кайданки на руки та почали бити. Також вони зробили кілька пострілів із вогнепальної зброї біля голови потерпілого.

За попередньою інформацією, чоловік взагалі не мав відношення до крадіжки, про яку йшлося.

Правоохоронцям повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК). Їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з заставою 200 тис.ч гривень для кожного.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.


Останнім часом, все частіше з'являються повідомлення про те, що працівники поліції: ґвалтують людей, вибивають зізнання, покривають злочинців, організовують борделі, та торгують наркотиками.

Риторичним залишається питання: Чи можете ви собі уявити, щоб поліція не тільки ловила злочинців, розслідувала справи та передавала їх до суду, а й сама ґвалтувала та вбивала?

На десятому році війни ми бачимо повний колапс правоохоронної системи України.

У структурі Національної поліції України продовжує діяти ОЗУ, вирощене великим "реформатором" Арсеном Аваковим. Замість захисту інтересів держави та громадян України, поліцейські займаються рекетом та покриванням злочинців.

 ілля кива, Олег Синєгубов та Іван Вигінський
ілля кива, Олег Синєгубов та Іван Вигінський

І це не дивно, адже Єрмак та Татаров призначили Начальником Нацполіції  Івана Вигінського - бізнес-партнера зрадника та колаборанта іллі киви.

Вигівського також називають людиною Татарова. А ZN.UA зазначало рік тому, при призначенні Вигівського керівником столичного Нацполу, що значну роль у рішенні про призначення відіграв саме заступник голови Офісу президента.

Україна має очиститися від злочинців, корупціонерів та зрадників при владі та у правоохоронних органах.

Читайте також:
Політика
Реальні результати роботи Слідчого управління столичної поліції, яке очолює Артем Родигін.
10 грудня, 10:45
Політика
Як топи МВС будують «маленьку росію» в Україні.
04 грудня, 18:25
Кримінал
Суд відправив під варту поліцейського Володимира Писаренка.
02 грудня, 18:24
Політика
Батько кіберполіцейського підтримуючи проведення так званої «СВО».
02 грудня, 13:55
Кримінал
Через його дії вогнепальні поранення отримали троє військовослужбовців.
25 листопада, 16:43
Політика
Це сталося після засідання ТСК щодо «плівок Міндіча»
18 листопада, 18:05