Чернишов виходить із зони конфорки та йде на посаду віцепрем'єра — «відбудовувати країну»

ПОЛІТИКА
04 червня, 15:21
Чернишов виходить із зони конфорки та йде на посаду віцепрем'єра — «відбудовувати країну»

Зеленський хоче контролювати грошові потоки шаленого відновлення через друга родини.

Рік та сім місяців вистачило Олексію Чернишову, аби увірватися до рейтингу найефективніших топменеджерів воєнного часу за версією журналу Фокус-покус

Чернишов виходить із зони конфорки та йде на посаду віцепрем'єра — «відбудовувати країну»_1

З поваги до праці команди Олексія Михайловича нічого не казатимемо про кампанію з висвітлення його досягнень та трюки побратимів.

Після цієї нагороди вже немає сенсу залишатися у групі «Нафтогаз». Тому керівник виходить із зони конфорки та йде на посаду віцепрем'єра відбудовувати країну.

Дуже логічний крок для президента, якщо він хоче контролювати грошові потоки шаленого відновлення через друга родини.

Верховний має повернутися з турне 4-5 червня та проконтролювати кадрові перестановки.

Чернишов за сумісництвом стане ще й міністром інфраструктури.

Напевно, для балансу сил Агентство з відбудови підпорядкують напряму прем'єру. Щось підказує, що главу уряду з часом теж замінять під приводом, наприклад, нової парадигми: розбудовувати — це не воювати.

ЗМІ писали про прем'єрські амбіції Андрія Єрмака. Тоді такий крок зрозумілий.

Журналісти прогнозують заміну глави держагентства відновлення Мустафи Найєма на Олега Вариводу з команди «Великого будівництва» Юрія Голика та Кирила Тимошенка.

Розпочинається боротьба за «Нафтогаз». Кандидатів декілька. Піти на менші заробітки згоден Сергій Корецький, який отримує навіть більше за Чернишова.

Хоча може він й не звільниться, а попрацює за сумісництвом з «Укрнафтою» та «Укртатнафтою» — де дві компанії, там й три.

Буферна зона до манії величі ще є.

Представник західної гілки українських олігархів Максим Козицький, кажуть, відмовився. Містер ЛОВА-ЛОВА хоче, щоб родинний бізнес й надалі надавав послуги головній монополії.

Претендентом називають ще людину прем'єра Володимира Цепенду, який очолює «Укртранснафту». Якщо керівник уряду таки близький до Ріната Ахметова, то таке рокірування можливе та залежатиме від конфігурацій майбутніх політичних альянсів.

Згідно з законодавством, після відльоту Чернишова мають провести конкурс на голову правління НАК. Уряд подає кандидатури на погодження наглядовій раді. Але не факт, що процедури дотримаються.

Як приклад експерти наводять «Укргазвидобування», що не оголошує відбір на вакантну посаду генерального директора.

Тут також працює відома юристка Кобець Олена. Два роки тому уряд відсторонив її від роботи, але зарплатню вона отримує через дивний контракт. Документ мав припинити дію у травні. Проте досі не відомо, чи звільнили її, чи платять і далі понад 700 тис. грн на місяць.

Нагадаємо, що цей прогноз ще не погоджений із керівництвом держави, базується на неофіційній інформації від офіційних осіб, тому можливі зміни.

Автор : Група 41
Читайте також:
Опінії
Це не перший раз, коли колишній КВКшник і актор проектів «95 кварталу» виїжджає за кордон.
04 липня, 16:05
Політика
Два рівнозначні диктатори розбудовують дві ідентичні мафіозні держави. Обидва ж прикриваються палким патріотизмом, викупаного у крові.
01 липня, 19:29
Кримінал
У нього вилучили ноутбук та телефон.
27 червня, 21:20
Опінії
Постійний піздьож Зеленського і його команди що «карупціі у нас нєт, гдє ви єйо толька відєлі?» - це постійне сповзання в Малоросію.
26 червня, 09:35
Політика
Борзов обіймав посаду начальника ОВА з 2020 року.
25 червня, 17:06
Політика
Хто стоїть за неопропагандою Офісу президента
24 червня, 17:12