Корупційні схеми в Нафтогазі

КРИМІНАЛ
03.06.2024, 12:56
Корупційні схеми в Нафтогазі

НАБУ провело низку обшуків в осіб, пов'язаних з главою «Нафтогазу» Олексієм Чернишовим.

НАБУ і САП провели обшук в осіб, які, за даними слідства, пов'язані з головою правління НАК «Нафтогаз України» Олексієм Чернишовим.

Події пов'язані з однією зі справ вже звільненого віцепрем'єр-міністра Олександра Кубракова, коли його намагався підкупити забудовник Сергій Копистира (КСМ Груп) за не розривання договорів, які надали його компанії змогу забудувати землю в Києві. Йшлося про земельну ділянку поблизу Сирецького дендропарку та Рогозів яру, яку за часів очолювання Чернишовим Міністерства розвитку громад та територій ДП «Укркомунобслуговування» «передало» у користування ТОВ «Сітігазсервіс». Копистира планував побудувати житловий комплекс по вулиці Тираспільський, 43, а Кубракову надати неправомірну вигоду у вигляді квартир.

Слідство вирішило дізнатися, а як же саме ця ділянка передана була в користування ТОВ «Сітігазсервіс» за часів керування Чернишовим Мінрегіону. Обшуки провели в члена правління «Нафтогазу» Василя Володіна (був держсекретарем Мінрегіону); директора з комерційних питань АТ «Укргазвидобування» Максима Горбатюка (пов'язаний з Чернишовим); ще в трьох осіб, пов'язаних з Чернишовим і на яких були оформлені квартири від КСМ Груп та в колишньої радниці Чернишова, екскерівниці групи підбору та адаптації персоналу «Нафтогазу» Марини Медведєвої.

У них повилучали телефони, флешки, планшети, на яких можуть бути докази пов'язаності, листування щодо обставин справи тощо. В декого познаходили видалені повідомлення в месенджерах, призначені експертизи.

Автор : Олег Новіков
Читайте також:
Політика
Історична спадщина Києва пішла з молотка.
10:24
Політика
75-річна матір залишила у спадок поліцейському з Чернігівщини Porsche Cayenne за майже 4 млн грн.
07:15
Політика
У 2024 році заступник керівника ДБР Дмитро Бузницький приватизував службову квартиру від СБУ в центрі Києва за 9 гривень 47 копійок.
вчора, 16:19
Політика
Заступник інспектора USAID заявив про проблеми зі звітністю щодо коштів для України.
вчора, 09:30
Політика
Ексвисокопосадовець БЕБ заявив, що йому подарували 4 годинники Rolex за 3 млн ₴ і що він знайшов у сейфі покійного батька € 580 тис.
15 березня, 09:05
Кримінал
Знайшли автівки й нерухомість на понад 3 млн грн.
12 березня, 13:17