Чи може українець отримати орден.

Виміри
28 серпня, 11:15

Володимир Зеленський нагородив відзнакою Анатолія Банного.

За наполегливу працю та титанічні зусилля з підселення у свідомість українського народу Володимира Зеленського не як президента, а як жертви, принесеної на вівтар демократії та перемоги над корупцією.

Через рік з моменту "жертовного" проступку Зеленського-Банного, під час якого Анатолій Банний на площі перед Полтавською обласною державною адміністрацією запрезентував широкій громадськості жертовний образ президента на шибениці з мотузкою на шиї, підкріпленого неодноразовими вигуками "ничтожество", Володимир Зеленський нагородив ініціатора креативної ідеї відзнакою.

Чи може українець отримати орден._1

І чомусь зовсім не вражає безпринципність людини, яка отримує відзнаку від блазня. Голова Полтавської обласної організації політичних в'язнів, які своє життя і свободу поклали на справжній вівтар жертовності на благо незалежної України, заради відзнаки здатен швидко змінити жупан опозиціонера діючої влади на її поціновувача та дуполиза.

Дане нагородження, втім не стало поодиноким одкровенням Володимира Зеленського, разом із висловами про Україну, яка перемогла корупцію, про найкраще у світі антикорупційне законодавство, і прямо вказує на те, що в Україні свита грає голого короля.

Приклад з нагородженням прямо вказує на немічність Полтавського управління СБУ запобігати будь - яким проявам антидержавної політики та голови Полтавської ОДА, який готував та підписував подання на нагородження державною нагородою.

Анатолій Банний на площі перед Полтавською ОДА 25.07.2020 року
Анатолій Банний на площі перед Полтавською ОДА 27.07.2020 року

Нагородження Анатолія Банного державною відзнакою є гарним прикладом для наслідування мільйонами українців, з метою отримання державної нагороди.

І ще раз вказує на відсутність свідомої і притомної влади в Україні. Чомусь упевнений, що десятки тисяч патріотів України, які зазнали, і ще зазнають, роззброєння на передовій російсько - української війни, та за свою звитягу не отримали нагородження, підтримають ініціативу Анатолія Банного з метою отримання належного за прояв своєї громадянської позиції із захисту Держави.

Переглядаючи ще раз світлину із шибеницею та врученням відзнаки усвідомлюєш, що найкращим уособленням Зеленського, як президента, є блазень, граючий .... на роялі.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Нагороду від командувача сухопутних військ ЗСУ отримав головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко
14 жовтня, 18:05
Завдяки їхнім професійним діям, воїна, який отримав тяжке кульове поранення голови під час ворожого обстрілу, вдалося врятувати.
03 вересня, 20:07
Злочинна бездіяльність національного агентства з питань запобігання корупції викликає глибоке занепокоєння.
18 жовтня, 08:05