Чи потрібні ми НАТО з російськими «кротами»?

ВІЙНА
17 липня, 10:23
Чи потрібні ми НАТО з російськими «кротами»?

У нас активно працюють російські «кроти». З дуже високим рівнем доступу. І, відповідно, не працює контррозвідка.

Одразу після Вільнюського саміту Зеленський зібрав нараду глав СБУ, ГУР та СЗРУ. Під час війни у таких регулярних нарадах нічого особливого немає.

Однак, припускаємо, що саме ця нарада була пов'язана із «затрофеєною» росією нашою (точніше, англо-французькою) ракетою «Storm Shadow». А також з випадками, коли росіянам вдається придушити силами РЕБ раніше цілком ефективні "Хаймарси".

Насправді ці факти дуже серйозні. І свідчать не про те, що у росіян покращилися засоби РЕБ.

А про те, що росіянам вдалося отримати доступ або до документації "Хаймарс", а можливо і "Storm Shadow". До математики, алгоритмів управління цих ракет. Для нас – це дуже неприємно. Для Заходу – це взагалі трагедія, оскільки означає те, що росіяни навчилися придушувати цілком сучасну західну зброю.

І отримали доступ, можливо, не лише до «математики» цих двох ракет, а й до іншого сучасного озброєння.

Для нас це може свідчити про те, що в нас активно працюють російські «кроти». З дуже високим рівнем доступу. І, відповідно, не працює контррозвідка.

І один цей факт, природно, повністю перекриває нам найближчим часом шлях до членства в НАТО. Без урахування навіть політичних причин.

НАТО тупо не може дати нам доступу до свого озброєння, якщо є ймовірність того, що «кроти» в Україні відразу передадуть документацію цього озброєння росіянам.

Ймовірно, саме це питання обговорювалося Зеленським на зустрічі з керівниками українських розвідок і контррозвідок.

Які Зеленський зробить висновки? Та як завжди, жодних.

Пташенята Баканова продовжать керувати СБУ, це головне. Після дивного звільнення Баканова жодних кадрових чисток у СБУ проведено не було. СБ керують ті самі люди, що працювали за Наумова. І скільки у СБУ залишилося «кротів» Кулініча, Наумова та Деркача залишилося – одному Богові відомо.

І все це дуже тривожно, оскільки може поставити хрест на постачання нам сучасного озброєння країн НАТО.

До речі, операція із «затрофеювання» Storm Shadow на росії була найпріоритетнішою. І викликала цікавий резонанс.

«Усунення генерала Попова було пов'язане зі скандальною ситуацією навколо трофейної ракети Storm Shadow. Замість нагород для окупантів, що дістали ракету, Попов отримав тилову комісію, яка має знайти серед командирів і бійців винних у несанкціонованому видобутку та крадіжці найціннішого трофея.

Надіслано телеграму за підписом начальника генштабу Герасимова з вимогою «провести службову перевірку та покарати винних».

Ця версія лише здається абсурдною, як і вся ситуація. Якщо не знати її підтексту. Те, що у справі замішані придворні, кремлівські еліти, а Попов просто виявився стрілочником, на якому відігралися, станцювавши на армійській кісточці, вивівши Спартак і все його гладіаторство із себе. І той же Гурулєв, який підняв бучу, та інші Турчаки — в курсі.

Річ у тім, що операцією Storm Shadow керував Дмитро Рогозін та його БАРС-11/Царські вовки. І ставки в цій операції були високі: реанімація Рогозіна у вищому керівництві, у тому числі в керівництві СВО (Рогозін у листуванні (розкритому українцями) пропонував своєму шефу А.Ротенбергу просунути перед путіним ідею змістити Герасимова і керувати СВО на пару з Суровікиним; той по фронту, він - по тилу).

І Рогозін по суті вкрав у армії «PR-ракету», переправивши її «для вивчення» у свої структури, і рушивши кремлівським коридором переможцем. Чим викликав дикий гнів Шойгу, який зажадав за будь-яку ціну повернути армії вкрадену «незрозуміло ким» ракету. Герасимов спустив усіх собак на Попова, і ось результат.

Втім, і без політики, ситуація у нас стає критичною. Ймовірно, Зеленському у Вільнюсі висловили якісь претензії з приводу витоків вкрай важливої інформації. Але чи буде зроблено висновки?

Джерело «ОРД».


До теми:

Крилата ракета повітряного базування Storm Shadow, що стала трофеєм росії, може представляти високу цінність для розвідки росії.

Про це у п'ятницю, 7 липня, повідомило агентство The Drive.

Storm Shadow потрапила до російських військових у частково пошкодженому стані. Опубліковані знімки ракети дозволяють припустити, що вона або вийшла з ладу або була збита російськими військовими. На фото також видно майже не постраждалий фюзеляж та елементи боєголовки, уточнюється у матеріалі.

"Storm Shadow містить деякі стелс-технології, які зменшують її помітність для ППО противника, особливо з фронтального боку", - уточнює агентство.

Цінність для російської розвідки також можуть представляти матеріали, з яких зібрано Storm Shadow, конструкцію ракети та її двигун, повідомляється в статті.

Особливий інтерес може становити система автономного наведення ракети, що допомагає визначити точне місце для поразки мети та несприйнятливість до радіочастотних перешкод та інших засобів радіоелектронної боротьби, уточнюється у матеріалі.

Якщо росії вдасться відновити хоча б частину цієї системи, то вона зможе не тільки визначити слабкі сторони Storm Shadow, а й зрозуміти, як відбувається складний процес наведення на ціль, повідомляє видання.

"Вона також може бути використана для покращення російських систем, які відстали у цьому відношенні", - уточнює The Drive.

Автор : Сергій Ніконов
Читайте також:
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36
Політика
Хто є набувачами національного багатства України, яке спродує Зеленський?
28 листопада, 14:25