Чи вдасться генеральному косметологу Венедіктовій побороти корупцію?

29.11.2021, 14:21
Чи вдасться генеральному косметологу Венедіктовій побороти корупцію?
Фото: Хвиля

Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.

Відповідну заяву Ірини Венедіктової під час нещодавньої зустрічі з делегацією Світового банку оприлюднила пресслужба на сайті Офісу генпрокурора.

На її думку, Україна потребує невідкладного проведення судової реформи, встановлення прозорих правил життя та верховенства права у державі, щоби здолати явище корупції.

«Корупція – це іржа, яка роз'їдає наше суспільство. Ми маємо це змінити й це загальна відповідальність для всіх правоохоронних і державних органів. Боротьба з корупцією є дуже важливою для процвітання країни. Ще один ключ до успішного розвитку – судова реформа. І громадяни України, і іноземні інвестори хочуть жити за прозорими правилами у країні з верховенством права, а не за корупцією. Вони хочуть знати, що захищені проти протиправних дій», – заявила генпрокурор.

Наголосимо, що Ірина Венедіктова вже не вперше у присутності іноземних гостей порушує питання необхідності актуалізації реформування судової влади в Україні, натомість про реформування прокуратури вона чомусь не згадує.

Крім того, слід нагадати, що до тепер чинний генпрокурор обіймає посаду віцепрезидента Всеукраїнської асоціації косметологів та аромологів, відтак її фаховість у царині юстиції викликає сумніви.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" інформує читачів, що привести діяльність українських прокурорів і судів до міжнародних  стандартів – це свого роду Гордіїв вузол, розрубати який не легко.

Читайте також:
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48
Українські молочарі мають виробляти не менш як 6 мільйонів тонн продукції у промисловому секторі вже з цього року.
14 січня, 12:39
Володимир Зеленський і його "слуги неукраїнського народу" вихваляються передчасною перемогою над вітчизняними олігархами.
05 січня, 11:25
Інвестори негативно зреагували на обрання президентом Республіки Чилі ідейного неомарксиста з родини емігрантів Ґабріеля Борича.
21.12.2021, 15:04
Вабить тисяча, як Яременка табуйоване! Зрештою, не встоює людина перед спокусою – заштрикується...
21.12.2021, 09:59
"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.
04.12.2021, 15:48