Чи вдасться генеральному косметологу Венедіктовій побороти корупцію?

29.11.2021, 14:21
Чи вдасться генеральному косметологу Венедіктовій побороти корупцію?
Фото: Хвиля

Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.

Відповідну заяву Ірини Венедіктової під час нещодавньої зустрічі з делегацією Світового банку оприлюднила пресслужба на сайті Офісу генпрокурора.

На її думку, Україна потребує невідкладного проведення судової реформи, встановлення прозорих правил життя та верховенства права у державі, щоби здолати явище корупції.

«Корупція – це іржа, яка роз'їдає наше суспільство. Ми маємо це змінити й це загальна відповідальність для всіх правоохоронних і державних органів. Боротьба з корупцією є дуже важливою для процвітання країни. Ще один ключ до успішного розвитку – судова реформа. І громадяни України, і іноземні інвестори хочуть жити за прозорими правилами у країні з верховенством права, а не за корупцією. Вони хочуть знати, що захищені проти протиправних дій», – заявила генпрокурор.

Наголосимо, що Ірина Венедіктова вже не вперше у присутності іноземних гостей порушує питання необхідності актуалізації реформування судової влади в Україні, натомість про реформування прокуратури вона чомусь не згадує.

Крім того, слід нагадати, що до тепер чинний генпрокурор обіймає посаду віцепрезидента Всеукраїнської асоціації косметологів та аромологів, відтак її фаховість у царині юстиції викликає сумніви.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" інформує читачів, що привести діяльність українських прокурорів і судів до міжнародних  стандартів – це свого роду Гордіїв вузол, розрубати який не легко.

Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Економіка
Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.
04 лютого, 12:59