Чи вдасться генеральному косметологу Венедіктовій побороти корупцію?

29.11.2021, 14:21
Чи вдасться генеральному косметологу Венедіктовій побороти корупцію?
Фото: Хвиля

Очільниця генеральної прокуратури вчергове оголосила про похід проти корупційної гідри, що роз'їдає українське суспільство.

Відповідну заяву Ірини Венедіктової під час нещодавньої зустрічі з делегацією Світового банку оприлюднила пресслужба на сайті Офісу генпрокурора.

На її думку, Україна потребує невідкладного проведення судової реформи, встановлення прозорих правил життя та верховенства права у державі, щоби здолати явище корупції.

«Корупція – це іржа, яка роз'їдає наше суспільство. Ми маємо це змінити й це загальна відповідальність для всіх правоохоронних і державних органів. Боротьба з корупцією є дуже важливою для процвітання країни. Ще один ключ до успішного розвитку – судова реформа. І громадяни України, і іноземні інвестори хочуть жити за прозорими правилами у країні з верховенством права, а не за корупцією. Вони хочуть знати, що захищені проти протиправних дій», – заявила генпрокурор.

Наголосимо, що Ірина Венедіктова вже не вперше у присутності іноземних гостей порушує питання необхідності актуалізації реформування судової влади в Україні, натомість про реформування прокуратури вона чомусь не згадує.

Крім того, слід нагадати, що до тепер чинний генпрокурор обіймає посаду віцепрезидента Всеукраїнської асоціації косметологів та аромологів, відтак її фаховість у царині юстиції викликає сумніви.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" інформує читачів, що привести діяльність українських прокурорів і судів до міжнародних  стандартів – це свого роду Гордіїв вузол, розрубати який не легко.

Читайте також:
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06
Політика
46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.
24 квітня, 08:28