Чи відбудеться бій Василя Ломаченка з Шакуром Стівенсоном

СПОРТ
08.12.2021, 08:24
Чи відбудеться бій Василя Ломаченка з Шакуром Стівенсоном
Фото: google

Американський боксер давно говорить про бажання зустрітися з Ломаченком

24-річний Шакур Стівенсон нещодавно завоював титул WBO у першій легкій вазі та заявив про бажання зустрітися з чемпіоном WBC у цій вазі Оскаром Вальдесом, який також співпрацює з компанією Top Rank, проте голові компанії Боб Арум цікавіший його бій проти екс-чемпіона світу в трьох вагових категоріях Василя Ломаченка, якщо останній 11 грудня переможе Річарда Коммі.

«Ломаченко-Шакур – це бій, який я хочу організувати, – зробив заяву Арум. — Я думаю, що це чудовий бій. Неважливо, чи це перша легка, чи легка, чи проміжна вага, мені не потрібні титули в цьому бою».

Що стосується Вальдеса, то йому Арум планує влаштувати бій проти чемпіона світу у напівлегкій вазі Еммануеля Наваррете, який хоче змінити вагову категорію.

Стівенсон давно говорить про бажання зустрітися з Ломаченком, однак він хоче зробити це у своїй вазі. На бій з Вальдесом він теж давно чекає і вважає, що Top Rank свідомо з цим не квапиться.

«Якщо я боксуватиму з Ломаченком, він прийде боксувати за мій титул, тому бій буде в першій легкій вазі, — сказав Стівенсон. — Я готовий боксувати з будь-ким, але слід зрозуміти, що мою перемогу над Ломаченком спробують принизити. Почнуть говорити, що він уже програв Теофімо Лопесу, він уже не той боєць».

«У Вальдеса немає поразок, він у розквіті сил, – зазначив Шакур Стівенсон. — Про цей бій говорять уже стільки часу. Я думаю, що Top Rank навмисно дозволяє Вальдесу уникати цього».

«Мене влаштує Ломаченко, мене влаштує Вальдес, мене влаштує Наваррете, — сказав Стівенсон. — Я ні від кого не бігаю, мене влаштовує будь-який суперник, якого вони пропонують за умови відповідного гонорару. Подивимося, що вони запропонують».

вибір редакції
Читайте також:
Спорт
У ніч із 1 на 2 січня відбувся видовищний бій на арені Seminole Hard Rock Hotel and Casino у Голлівуді
02 січня, 13:45
Спорт
Відомий боксер продовжує "дивувати" українців своїми екстравагантними вчинками
26.12.2021, 19:33
Спорт
Поєдинок відбудеться у лютому, хоча точна дата ще не визначена.
24.12.2021, 09:57
Спорт
Вкрай видовищний і напружений поєдинок приніс перемогу новозеланському боксеру
19.12.2021, 18:40
Спорт
Цей двобій скоріш нагадував епічну битву, ніж спортивне змагання
19.12.2021, 13:07
Спорт
Денис Берінчик показав приклад Ломаченку перед боєм з росіянином
16.12.2021, 18:15