Чи витягнемо ногу з крокодилових щелеп

Опінії
23 квітня, 11:15
Чи витягнемо ногу з крокодилових щелеп

Прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Гаразд, дещо розкошланий вигляд прем'єра не останньої європейської країни декого провокує на поспішні і хибні висновки. Мовляв, підлітковий епатаж Бόріса шкодить реноме Альбіону. Банальне «Не суди з одежі, а суди з розуму» доповнимо порадою: зачіпає попадання «Стугни» в макаронну фабрику? – дивись на бабцю королеву. Леді завжди, ніби з подіуму, й у свої 96 тішить найвибагливіше око. Як ви – хтозна, а ми 21 квітня за бабцю Лізу-іменинницю підняли келишок.

Себто, розкуйовджена зачіска у поцінуванні особи і її IQ – не вельми надійний аргумент. Якщо той же Махатма метропольним Лондоном розгулював денді-дендьом – у білому фланелевому костюмі, увесь із себе набоб, то своєю Індією бурлакував у лахмітті і босим. Діоген мешкав у діжці, можливо, з-під оселедців. Менше з тим, знаємо їх таки як титанів думки. Попри увесь випендрьож.

А що Далі творив? Згадайте, як пан сюрреаліст розстріляв отару загнаних до готелю овець холостими набоями. Але на його стікаючий зі столу годинник можна годинами дивитися. Як на конаючий флагман «москву».

Ну, це – до слова, бо прем'єр Великої Британії з невпорядкованою зачіскою сьогодні є взірцевим оборонником наших інтересів. Що з того, що Шольц народився і спить в краватці?  Цей рафінований канцлер заздрить щурячій газовій маріонетці Шрьодеру, з бюргерського плеча кидаючи Україні то шоломи, то крапельниці, а переважно – обіцянки. Забрехався херр по самісіньке ніхтферштеєн.

Тому Джонсону – респект і поважуха, справжній джентльмен, мужик і  розумаха.

І цей непересічний лідер вже декілька разів радив нашому ще більше непересічному припинити фантазувати про щось людське в сліпаках пацючого виродка. Днями Джонсон, поціновуючи перспективи перемовин Києва з москвою, знову недвозначно натякнув Зе на правила перебування в зоопарку: «Це як говорити з крокодилом, який вчепився вам у ногу». Дослухайтесь, зрештою, верхголовкоме.

Відтак, з'явись Бόріс на люди навіть з розфарбованим під ЛГБД-веселку ірокезом, вітатимемо.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
2022 рік може запам'ятатися героїчним самогубством українців, якщо європейські бюрократи та політики й надалі заграватимуть з агресором.
08:18
Світ
Російська агресія проти України триває 8 років і до тепер Європа здебільшого помилково спостерігала за конфліктом опосередковано і буденно.
02 липня, 20:44
Світ
Цьогорічний саміт Північноатлантичного альянсу у Мадриді продемонструє готовність країн-учасниць відповідати на нові загрози й виклики.
28 червня, 22:07
Опінії
Ворога потрібно рішуче поборювати, а не вибудовувати з ним компроміси
24 червня, 15:17
Війна
Суд відмовив в арешті активів групи VS Energy, пов'язаної із заступником голови Держдуми РФ Олександром Бабаковим та його партнерами
24 червня, 14:55
Кримінал
Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.
23 червня, 18:09