Чи врятують становище РФ на фронті іранські ракети?

ВІЙНА
17.10.2022, 17:23
Чи врятують становище РФ на фронті іранські ракети?
Фото: Middle East Eye

Стратегічно – скопійована з вкрадених американських аналогів нічого не змінить. Але тактично росіяни продовжать свій терор цивільних...

Перше, що варто сказати, – іранські ракети ніяк не допоможуть путінському режиму. Наразі Іран може передати до 300 ракет дальністю 300 і 700 кілометрів.

Але по Україні тільки за минулий понеділок випустили 80 ракет! Тобто, це 3-4 дні інтенсивного обстрілу, або пару тижнів поступового і треба врахувати, що московські ракети на деталях частково західних, куди точніші й дальші, ніж іранські.

Друге, що треба розуміти: московія, втягуючи Іран, намагається хоч якось розділити своє становище. Але розпалений зсередини протестами Іран сильно у війну не увійде, крім як постачання певного запасу ракет, який поновлювати теж буде згодом не так швидко.

Важливо тут те, що колективному Заходу доведеться відповідати. Власне вже є відповідь на масовий обстріл Києва та інших українських міст, надання різного роду систем ППО/ПРО.

Так, із нещодавніх, Франція теж погодилась надати малої дальності; не за горами буде і більшої – у них з Італією є дуже хороші установки. Але крім ППО, залучення Ірану відкриває нам можливість тиснути щодо ATACMS.

Відтак, коли полетять перші іранські ракети, то тиснути буде ще легше.

Отже, колективний Захід буде постачати ще більше, а рішення втягнути Іран у війну через постачання зброї, ніяк не збалансує технологічну і матеріальну відсталість. Реакція і надання ще більше зброї нам, зробить московії ще гірше, набагато гірше.

А ще дуже цікаво нині спостерігати за Ізраїлем; уже члени його уряду закликають допомагати нам, це дуже фундаментальні зміни. Московія стає союзником Ірану вже відкрито, тож їй доведеться платити за постачання і повірте, це буде далеко не гроші.

Найстрашніше і писати не хочеться, тому в Ізраїлю вже немає резонів тримати нейтралітет. Перші ластівки процесу вже маємо – дані по "Шахідам" і заклики в уряді; а далі буде ще цікавіше.

У пуйла немає хороших варіантів, адже він просто продовжує і посилює агонію своєї країни гнилі. А ми маємо триматися і розуміти, що так, певні його кроки можуть короткостроково робити боляче.

Їх нічого не врятує, і нічого не зупинить нашу перемогу. Залишаємо спокій, моніторимо запуски, ховаємося в укриття, коли що...

Отже, прогноз дуже ймовірний такий: пробуючи шантажувати Київ на переговори обстрілом наших міст іранським гівном, ми отримаємо більше західної, а ще й дуже ймовірно й ізраїльську зброю. Думаємо, евакуації дружніх до росії країн це саме про підготовку спроби обстріляти нас.

Автор – Валентин Краснопьоров, засновник громадської ініціативи "Останній Капіталіст"

Читайте також:
Війна
Це ще одна причина дати Abrams та Leopard 2 для ЗСУ
14 січня, 13:32
Війна
У Пентагоні назвали строки підготовки операторів
11 січня, 14:36
Світ
Україна може отримати ракети наземного базування з радіолокаційним наведенням, призначені для перехоплення літаків чи крилатих ракет.
06 січня, 14:16
Війна
Це реінкарнація проекту, від якого відмовилися у 1980-х
26.12.2022, 13:45
Війна
Знищення українського Patriot виявляється надто символічним для путіна
26.12.2022, 10:47
Світ
Пакет допомоги складатиметься з 1 мільярда доларів, який виділяється указом Джо Байден, і ще 850 мільйонів доларів США, які надає Пентагон
21.12.2022, 19:45