Чий агент Гордон: СБУ, ФСБ чи гаманця?

Опінії
20 травня, 09:30
Епідемія ідіотизму
Епідемія ідіотизму

пану писаці треба визначатися – або агент, або журналіст

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

У трепетному передчутті неймовірного тріумфального хайпу, який вгонить сорок відсотків нації у стан екзальтованої прострації буквально через декілька годин і затьмарить всесвітньо-історичним значенням усе другорядне, несуттєве і незелене, поспішаємо висловитись щодо скандалу з Гордоном.

Так, оскільки ще є хвилинка до явлення Хр…, тьху, будь ти неладний, Зе із салону «Тесли» та його спроби на «живій» прес-конференції пояснити свій провальний рік підступами ненависного Порошенка, звіряємося з позицією колег у справі «Гордон проти народу України».

Сподіваємося, наш загал не вагався у поцінуванні чергового провокативного викиду амбіцій топового пострадянського інтерв'юера Дмитра Гордона.

Розставляємо крапки над відомими «і» та пантеличимося невідомими:

-         СБУ ніяких доручень журналістові не давала, опитування Поклонської і Гіркіна – ініціатива Гордона (тоді чому контактер з терористами ще не ув'язнений?);

-         прокурорський офіс в особі заступника генерального прокурора України Гюндуза Мамедова порадів отриманню «цінного додаткового фактажу і  деталей» у відповідях Поклонської і Гіркіна (тоді чим прокурори займалися шість років?);

-         флешки з інтерв'ю Гордона вже в Гаазі (на який ляд вони там здалися?, порівняйте маячню Гіркіна і Няш-мяш у викладі Гордона з матеріалами групи Белінгкат);

-         прокурор АРК пан Копійка запевнив, що цінні свідчення няш-мяш Поклонської будуть долучені до кримінальної справи проти неї (тоді нехай пояснить, що цінного повідомила його колишня колега, а нині депутатка Держдуми Росії у тригодинному просторікуванні про «референдум у Криму за міжнародним правом»?) тощо.

Якщо оприлюднюєш одкровення терориста Гіркіна на тлі власної доброзичливої і заохочувальної посмішки, хіба ти не пропагуєш його погляди про «воєнторг з необмеженими можливостями», «народну революцію проти київської хунти», «збиття боїнга українськими військовими»?     

Гордон має повне право на завдання спецслужб взяти інтерв'ю у путіна, Ким Чен Ина й духа Бен Ладена, але тоді треба офіційно заявити не лише про вихід із профспілки журналістів, а й про вхід до клану ніндзя.

І якщо вже зовсім неделікатно про нашу думку про Дмитра Ілліча Гордона, то усі його захопливі посиденьки із «неслабкими світу цього» персонами, безсумнівно, професійні і талановиті доробки. А якби не підозри у очевидному підігруванні антиукраїнським, руськомірським силам реваншу, то й навіть фінансовий аспект гонитви за рейтингом не викликав би такої відрази. Пан заграється.

Читайте також:
"Самозашквар" влади під орудою Володимира Зеленського немає меж.
29 травня, 10:30
Один із найбільших олігархів України розкошує за океаном за наш із вами кошт, шановні українці!
27 травня, 11:44
Бубочка дає відмашку на пригоди сорока трьом живописним полотнам з приватної колекції героя свого нічного кошмару
27 травня, 07:38
Конфлікт біля ставка поблизу села Новоселиця криє у собі низку проблем для повоєнного суспільства.
26 травня, 10:05
і як там люди до цього працювали?! А дехто ще й не аби день до вечора
26 травня, 07:58
Регіональні співробітники українських спецслужб приховують від начальства свої трудові й не зовсім трудові доходи.
25 травня, 10:09