Чий Крим ?

ПОЛІТИКА
25 березня, 10:45
Чий Крим ?

У штабі Олексія Навального відмовилися виправити карту з «російським» Кримом – Рефат Чубаров

Керівник мережі регіональних штабів російського опозиціонера Олексія Навального Леонід Волков відмовився виправити карту на сайті «Свободу Навальному», де окупований Крим позначений як частина росії.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у фейсбуці.

«За моєю ініціативою годину тому (о 18:45) у мене відбулася розмова з Леонідом Волковим, під час якої пояснив неприйнятність такого дійства і запропонував привести кордони РФ у відповідність з міжнародно визнаними кордонами України, виключивши на зображенні півострів Крим з меж РФ. Пан Волков пояснив мені неможливість запропонованого мною виправлення», – зазначив Чубаров.

Він додав, що не хоче «транслювати аргументи», якими Волков пояснив свою відмову.

«Путін, немає слів, вбивця і бандит! А ким тоді є ті, хто підтримує Путіна в його бандитському вторгненні до Криму і окупації півострова?» – написав Чубаров.

Раніше глава Міністерства закордонних справ України прокоментував висловлювання Олексія Навального про Крим, заявивши, що «бутерброд доведеться повернути». Український міністр також переконаний, що за російську анексію Криму опозиціонеру доведеться вибачитися.

Фраза про бутерброд почала асоціюватися з позицією російського "опозиційного" політика щодо Криму після того, як він в одному з інтерв’ю у 2014 році заявив: «Крим – це бутерброд з ковбасою, чи що, щоб його туди-сюди повертати? [...] З точки зору політики і відновлення справедливості, що потрібно зробити зараз в Криму, це провести нормальний референдум. Не такий, як був, а нормальний», – заявив тоді Олексій Навальний.

Немє нічого дивного в тому, що ватажок штабу Навального Леонід Волков виклав на сайті "Свободу Навальному" карту з Кримом в складі Росії і відмовився її виправляти. Навальний і його ліберальна тусовка такі ж агресивні імперці, як путін і його банда, тільки з "людським обличчям".

Читайте також:
Окупанти планують вже в липні почати буріння свердловин на дні Азовського моря
05 травня, 16:28
І це за умови дуже економного використання решток водних запасів всім населенням Кримського півострова.
19 квітня, 13:14
На місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході окупованого Криму, планують звести черговий бізнес-об'єкт.
05 квітня, 11:26
Або коли плутають канали – Північно-Кримський із "Домом".
27 березня, 16:15
Сьогодні торговці в Сімферополі вийшли на протести через закриття місцевого ринку.
17 березня, 17:00