Чим закінчиться конфлікт Нескоромного та Наумова ?

ПОЛІТИКА
16 лютого, 11:50
Чим закінчиться конфлікт Нескоромного та Наумова ?

Загрози національній безпеці

Війна Наумова та Нескоромного за вплив на СБУ може в підсумку дорого обійтися не тільки самої спецслужбі, але і всьому сектору нацбезпеки.

В останньому відео Дениса Бігуса спливло прізвище Юрія Свиридова.

Свиридов - комерс з Луганської області, який контролює кілька бізнесів, в тому числі сміттєвий. У 2014 році, коли спалахнула війна, як раз Нескоромний і Расюк були кураторами схеми з установкою на сміттєві машини трекерів, що потім допомогло і розвідці, і артилеристам.

Крім того, вони займалися темою з хакерами, які перехоплювали безпілотники, вішали на них гранату і відправляли назад. І так далі, і тому подібне - займалися тим, чим в принципі займаються спецслужби в даній ситуації, і що завжди залишається таємницею.

Однак Наумов і Баканов в своїх особистих інтересах «злили» Свиридова, а також виклали запис розмов Расюка і Нескоромного, в яких обговорюється перехід «зеленки».

Фактично, мова йде про злив агентури і роботи спецслужб в умовах воєнного конфлікту. Якщо ще й Нескоромний відповість тим же - а він весь час погрожує видати нову порцію компромату, то наслідки можуть бути катастрофічними.

Як мінімум ніхто на Донбасі не захоче працювати на Україну, знаючи, що його в будь-який момент можуть злити в ході чергового внутрішнього конфлікту.

Читайте також:
Затриманий експерший заступник голови банку Володимир Яценко.
22 лютого, 15:43
Звичаї української поліції
22 лютого, 09:45
Звернення КП ПОР "Полтававодоканал"
22 лютого, 08:30
Частина друга
15 лютого, 10:41
Дмитро Нескоромний записав відеозвернення, котре було розміщено в його Telegram каналі.
09 лютого, 14:36
5 років тому, поліцай Олійник у Києві застрелив ні в чому не винуватого неповнолітнього Михайла Медведєва
08 лютого, 10:15