Чиновник Мін'юсту, що заявив про крадіжку $647 тис., є співробітником МВС?

КРИМІНАЛ
22.09.2023, 07:19
Максим Кисельов
Максим Кисельов

Він незаконно отримав номери оперативного прикриття та «оперативний талон» від МВС Вигівського для своєї машини.

У грудні 2022 року очільник Департаменту виконавчої служби Мін'юсту Максим Кисельов заявив у кіберполіцію про викрадення у нього $647 000 у криптовалютах. Кисельов переконує, що придбав віртуальні активи на суму $700 000. Він нібито планував допомагати родині, яка після повномасштабного вторгнення виїхала до Іспанії. Там сім'я має особняк вартістю €1,5 млн. Прикметно, що до «зникнення» коштів з гаманця Кисельов провів виплату в сумі $550 тис. за будинок біля Барселони, в якому проживає його дружина Олександра Горяєва.

Звідки у нього такі гроші — він не пояснив. Не зацікавилися цим і правоохоронці, які взялися розслідувати кримінальну справу.

Але історія Кисельова має цікаве продовження. Як зазначає портал ОРД, директор він дуже цінний у структурі МВС Вигівського співробітник. Йому було видано спеціальний «оперативний талон» і як мінімум три номери прикриття на автомобіль BMW 740, що належить його родині.

Чиновник Мін'юсту, що заявив про крадіжку $647 тис., є співробітником МВС?_1

«Оперативний талон» – це спеціальне посвідчення, необхідне для того, щоб оперативники могли порушувати правила на автомобілях прикриття при проведенні всіляких негласних заходів щодо розшуку злочинців.

Виникає логічне питання: як директор Департаменту виконавчої служби задіяний в оперативній роботі МВС? Хотілося б дізнатися, скільки злочинців він оперативно затримав?

Сподіваємося, що в МВС прокоментують необхідність видачі оперативного талона Кисельову. А в НАЗК візьмуться за моніторинг способу життя чиновника.
 

Читайте також:
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
18:21
Політика
Артема Ситника було внесено до реєстру корупціонерів у 2019 році.
18:00
Політика
Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.
16:24
Політика
Головна їх мета не боротьба з корупцією, а знищення незалежності та суверенітету України й заробляння на цьому грошей.
вчора, 17:46
Політика
Українські банки отримали листи НАЗК, з вимогою надати інформацію про рахунки та рух коштів всього оточення заступника Генпрокурора
вчора, 09:01