Член наглядової ради «ПриватБанку» Мецгер у Туреччині здає квартири росіянам

ПОЛІТИКА
20 січня, 10:00
Член наглядової ради «ПриватБанку» Мецгер у Туреччині здає квартири росіянам

Юлія Мецгер у Туреччині здає квартири росіянам, маючи великі доходи від української держави.

Про це повідомлять міжнародне детективне бюро Absolution та спільнота Неймовірно, але факт.

Мегцер офіційно має дві квартири у турецькій Аланії. Це відомий факт ще з 2019 року. Жахливість ситуації полягає в тому, у тому, що вона не бачить нічого негідного, щоб здавати ці квартири громадянам російської федерації. Ось витяг із декларації Юлії Мецгер  за 2024 рік про те, що вона отримала  147 тис. грн доходу від іноземної громадянки Ramita Gubaidullina.

А ось профіль цієї ж Раміти у FB.

Член наглядової ради «ПриватБанку» Мецгер у Туреччині здає квартири росіянам_1

А жлобство у тому, що 147 тис. грн – це для Юлії Мецгер просто дріб’язок. Бо тільки від «ПриватБанку»  торік вона отримала виплат на 27,6 млн грн (!).

З яких 8  млн грн – зарплата члена наглядової ради, 16,6 млн грн – страхові премії, ще 3 млн грн – якісь додаткові блага.

Судячи з цього, для державної банківської системи Юлія Мецгер – дуже цінний кадр. Як і її чоловік.

Євген Мецгер – це саме той колишній голова правління державного «Укрексімбанку», котрий у 2021 році віддав наказ своїм підлеглим напасти на журналістів «Радіо Свобода». Після інциденту Євген Мецгер змушений був  піти у відставку. Але надовго без державної роботи він не залишився. Зараз чоловік очолює установу «Укрфінжитло», яка є провайдером державної програми «ЄОселя».

Пропонуючи українцям іпотеку на житло у своїй країні, сам Євген Мецгер вкладає кошти у нерухомість а Австрії. У 2024 році він інвестував 500 тис. євро у компанію Valetono Development GMBH, яка займається будівництвом й операціями з нерухомістю. Її власник Матвей Гутман – не росіянин. За національністю він єврей, народився у Ташкенті, але певний час вів бізнес у Москві. А ще Гутман був топменеджером австрійського Meinl Bank AG, який викрили на масштабних операціях з виведення коштів з України, а також інших пострадянських держав.

У школі в Австрії нині навчається молодший син Мецгерів, тому його мати Юлія Мецгер мешкає здебільшого у Відні, де разом із чоловіком винаймають квартиру площею 141,73 квадратних метри.

У грудні 2025-го Юлія Мецгер подарувала комусь понад 7,4 млн грн на території Австрії. Хто саме так щасливо і раптово збагатився, у її декларуванні не зазначено. Можливо, це старший син Мецгерів, котрий уже є повнолітнім.

Євген і Юлія Мецгер (Величко) родом зі славного міста Кривий Ріг. Остання була у дружніх стосунках із зіркою «Кварталу 95» Оленою Кравець. Членом наглядової ради «ПриватБанку» Юлія Мецгер стала у липні 2019 року як представник президента у цьому органі.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Наглядова рада НАК «Нафтогаз» призначила новим тимчасовим керівником компанії Сергія Федоренка.
17 липня, 15:28
Політика
Колишній міністр внутрішніх справ Ігор Клименко стане секретарем Ради національної безпеки та оборони України.
17 липня, 15:05
Політика
Власниками нерухомості стали мати, сестра, свояк, тесть і теща посадовця.
17 липня, 13:05
Політика
Володимир Зеленський повідомив, що доручив Євгенію Хмарі виконувати обов’язки міністра оборони України.
16 липня, 18:51
Війна
Сметанін причину звільнення не назвав, але це сталося після трагедії у Вишневому.
14 липня, 15:11
Політика
Як посадовці Харківського центру зайнятості виводили бюджетні кошти.
03 липня, 20:58